Şimdi Ara

Okuyun Arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün cok güvendigim biri benim devamlı carımı kasan bir insan benden yaşça büyük carımın presi bittigi için silk aldım 300silk codunu ona verdim yüklemesi için ben müsait deildim cünkü ve o kendi carına yükedi ve bu silk codları yanlıs dedi sizce ne yapmalıyım....

• ismini serverini buradan verde bizde bilelim
  • Dolaptan bir bardak soğuk su

iyi gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberrahib22

Bugün cok güvendigim biri benim devamlı carımı kasan bir insan benden yaşça büyük carımın presi bittigi için silk aldım 300silk codunu ona verdim yüklemesi için ben müsait deildim cünkü ve o kendi carına yükedi ve bu silk codları yanlıs dedi sizce ne yapmalıyım....

e pinler erkom ise satın aldıgın yere ulaş veya erkoma verdiğin şifrelerin hangi id yuklendiği bilgisvardır onlarda oyle ise ogrene bilirsin adam kendı charına yuklemıse cıkar.
  • Kardeşim Ne hak ve hizmetle Adama E-pin Kodu veriyorsun Biz şurda adama güvenip 1saatlik taksi parasını zor veriyoz adam e-pin kodu vermiş.Oyunda Kimseye güven olmaz [Bir kaç kişi Hariç]Yanı anlıyacagın Gold verırsın yada ıtem Ama Kendı Sılkını Asla vermessin Lobb un dediği gibi Bir bardak Sğuk su iç
  • Şimdi Benim Çarımı Devamlı kasan bir insan demişsin Kendısının yuksek lwl charıyla Taxı mı yapıyor yooksam Sen şifreyi mi verdin[Yuksek lwl çarı olmaya bilir:D]
  • quote:

Bugün cok güvendigim biri benim devamlı carımı kasan bir insan benden yaşça büyük carımın presi bittigi için silk aldım 300silk codunu ona verdim yüklemesi için ben müsait deildim cünkü ve o kendi carına yükedi ve bu silk codları yanlıs dedi sizce ne yapmalıyım....

O kodu chara yüklemek 1dknı almaz zaten oyuna girmeden siteden yapıyosun.Ama uğraşmak istememişsin nasılsa yapan biri var diye.Sonuçlarını da doğal karşılaman lazım sanırım :) Senden yaşça büyük birisine işini niye yaptırıyon yada o hayrına yapmıyodur heralde
  • İyide adamlaa sürekli yüzyüze görüşüyoduk mesela yani bayagıdır tanıyorum böle birşey yapacanııgı sanmam benim carım 107 Lw onunda war 105+birsürü carı ayrıca müsait yerde deildim o yüzden silk codlarını ona vermiştişm yüklesin diye beyler.....
  • Anlıyacagınız cok güvendim biri kızını falan hepsini tanıyorum yani ama bunu yapmıcaktı bana neyse silk codları nı yolladım hangi ıdyi gittine bakacaz ve ozaman onla görüşücem Troydan bir kişi işste
  • quote:

Anlıyacagınız cok güvendim biri kızını falan hepsini tanıyorum yani ama bunu yapmıcaktı bana neyse silk codları nı yolladım hangi ıdyi gittine bakacaz ve ozaman onla görüşücem Troydan bir kişi işste

yüz yüze görüşüyosanız dediğin gibi kanıtlayıp vur yüzüne.hala üste çıkıyosa busefer gerçekten vur yüzüne
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.