Şimdi Ara

OLay. OLay.. OLay... XP SP2'nin AzizLigi!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • onların çalışmıyor dediklerini ben çalıştırıyommm microsoft mühendislerini yollsında öğrettryimm
  • sizi gidi hortlaklar sizii
  • Yukarıdaki çoğu program çalışıyor. Saçma sapan bir liste
  • Need for Speed Hot Pursuit 2 1 EA Games

Resmi ram ihtiyacı : 128 mb
    benim ram : 64 mb
    işletim sistemim : xp sp2
    çalışıyor.
  • ben bu listeye bir program ekliyeyim...
    symantec win fax pro
    service pack 2 yuklu makınelerde network uzerinden faxmı gondermek ıstıyorsun yapamazsın
    microsoft ızın vermez..
    neden vermıyor ? windows said: banane kardesım ben bu spleri neden cıkarıyorum xpyı yamıyorum
    güvenlık geregi symantec yada 3. party bir yazılım firması da sp2ye gore patchını yapsın!!!
    windows said: sonra nolucak ben sp3 cıkarıcam yıne calıstırtmıcam... nıhahaaaha

arada bazı arkadaslar linuxun one gecıcegnı soylemisler dogruda soylemısler....
    oracle ve sun ısbirligi yaptıgı surece mıcrosoft ezılmeye devam edıcektır....
    suanda yeryuzunde kurulmus web uzerınden calısan butun serverların %81 linux platformudur...
    gelecekte son kullanıcı pazar paylarının denegelenecegı bilinen bir gercektır..

kım neden zaten bedava olan ve abıdık gubıdık bugları bulunmayan daha kaliteli bir isletim sistemi varken
    microsoftu kullansınkı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastery -- 29 Aralık 2005 14:26:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: virtual memory

Need for Speed Hot Pursuit 2 1 EA Games

çalışıyor.

64 mb ramle nasıl çalışıyor kardeş windows çok merak ettim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sakalak

quote:

çalışıyor.

3 gunde kurmustur makinayı artık simdide hddının anasını aglatıyordur....
  • ya her seferinde okumadan önce şu topiklerin bi tarihine bakayım diyom unutuyom. yine hortlakmış.

ben armagedon07 değilim kameramanım . armagedonunun oturumu açıkmış şimdi farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armagedon07 -- 29 Aralık 2005 14:43:38 >
  • saçma
  • quote:

Orjinalden alıntı: YAQZA

Selamlar ,

Ya arkadaşlar bu kadar şey yazmışsınız herkeze çok tşk ama inanın okuduğuma pişman oldum .

1. Kaç kişi windows u lisanslı olarak kullanıyor.
    2. Windows kimseye şu program kesin çalışır yok efendim bu program da kesin çalışır dedimi ? Demedi . Diyemezde . Hepiniz bilgisayarla az çok uğraşan insanlarsınız.
    3. Bir allahın kuluda çıkıp arkadaşlar bu programlar çalışmıyor ama ALTERNATİF leri şunlardır demiyor. Hazır a konalım istiyoruz hep .

Ne olurdu ki sanki bizler de kendimizi geşiltirip kendi işletim sistemimizi yapsaydık o zaman derdik microsuna da .... Soft una daa... Ama diyemiyoruz . Elimiz mahkum . muadillerini kullanmaya çalışıyoruz yok linux u yok Mac i yok ... nikahı..

Bu arada bir kaç arkadaştan yorum duydum da . 2010 da linux lider olsun 2006 da linux keşke lider olsa da Win 'in papucu dama atsa diye ... Kendi görüşüm ihtimal bile yok .

Herkes e iyi günler ve iyi çalışmalar.

kardeşim hazıra konmakla ne alakası var. madem öyle karanlığa küfredeceğine bir mum yak. ne yani biz sana alternetiflerini bulup vereceğiz öylemi neden hortlatıyorsunki

• Sp2 Office Xp'yi bile çalıştıramıyor.Yani kendi ürettikleri malları bile çalıştırmıyor
    quote:

Office 11 Microsoft
    Office - Power Point 2002 (German) 2002 Microsoft
    Office Access 2002 2002 Microsoft
    Office System - Power Point 2003 Microsoft
    Office XP Access 10 Microsoft
    Office XP Professional Excel 10.0 SP2 --- Microsoft
    Office XP SP2 - PowerPoint 11 Microsoft
    Office XP Standard 10 Microsoft

Bu arada Conflict Global diye bi oyun var.Burda gördüm gerçekten de sorunlu çalıştırıyor
  • quote:

Selamlar ,

Ya arkadaşlar bu kadar şey yazmışsınız herkeze çok tşk ama inanın okuduğuma pişman oldum .

2. Windows kimseye şu program kesin çalışır yok efendim bu program da kesin çalışır dedimi ? Demedi . Diyemezde . Hepiniz bilgisayarla az çok uğraşan insanlarsınız.
    3. Bir allahın kuluda çıkıp arkadaşlar bu programlar çalışmıyor ama ALTERNATİF leri şunlardır demiyor. Hazır a konalım istiyoruz hep .

Ne olurdu ki sanki bizler de kendimizi geşiltirip kendi işletim sistemimizi yapsaydık o zaman derdik microsuna da .... Soft una daa... Ama diyemiyoruz . Elimiz mahkum . muadillerini kullanmaya çalışıyoruz yok linux u yok Mac i yok ... nikahı..

Bu arada bir kaç arkadaştan yorum duydum da . 2010 da linux lider olsun 2006 da linux keşke lider olsa da Win 'in papucu dama atsa diye ... Kendi görüşüm ihtimal bile yok .

Yahu konu 2004'de açılmış Bizde yorum yapıyoz.hey yarabbim

• Yalan ben SP2 kullanıyom ve ordaki programların en az 5 ini kullanıyom.Demekki kesin bi liste değil bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: sakalak

quote:

çalışıyor.

makine sanal bellek kullanıyodur ama oda adama cinnet geçirtir iyi sabırlısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluENight -- 30 Aralık 2005 2:12:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozbayram

quote:

Selamlar ,

kardeşim hazıra konmakla ne alakası var. madem öyle karanlığa küfredeceğine bir mum yak. ne yani biz sana alternetiflerini bulup vereceğiz öylemi neden hortlatıyorsunki

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.