Şimdi Ara

Old Magician Of Manes(unr3) have been Hacked

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bildiğiniz gibi ben server açıldığından beri mage i kasıyordum ve az çok itemim vardı fakat mage ile hiç boss kesemediğimden kendimi ezik hissediyordum ve charımı SONMEZNET in kardeşi ile takas ettim fakat şifre değişmediinden sabah oynayıp gece itemleri aktarıyordum işim çıktıında hemen yine l den itemleri başka chara aktarıyordum dün hayatımda ilk defa boss tan bi drop aldım (sahula = cb) çok sevinmiştim ve 20dk daha daha bowl da durdum sonra aniden dc oldum ben dc ediom biri dc edior ben dc ediom biri dc edior en sonunda charı artık dc edememeye başladım en son chara girdiğimde ise 1 yıllık bütün emeğimin kayboldğunu gördüm ben o charı o hale getirene kadar gece yatmadım ex kastım sabah okula gitmeden yemeğe para vermedim cafeye gidip ex kastım servise binmedim parasıyla premium aldım fakat sonra elimde ne var ne yok bütün emeğim 1 yıllık emeğim her şeyim bir anda kayboldu..... Bu oyun Benim için Burada Bitti

Başta : Cem -İbrahim abi-Sena/muhammed-Semih(alonewild) olmak üzere bütün arkadaşlar sizi çok seviyorum ve o charda en az benim kadar sizinde emeğiniz geçmiştir benim sorumsuzluğum yüzünden her şeyi kaybettim Siz BANA HAKKINIZI HELAL EDİN..

Ben Bu Oyunu Oynasamda Oynamsamda Sizinle İrtibatı koparmıyacam(siz istediğiniz sürece)

Blacklist-Sanitarium-Respect-Iloweyourmama-Thebigdream-10-Rosered-

Bu Arada Serverın Başından beri yanımda olan Semih(alonewild) Supreme-commander 43 ikilisi(şenol-ahmet) Ve sonradan tanığım Cem-Sena-ibrahim abi Hepinizi Gerçtekten Çok seviyorum Umarım ilerde ekrar Yolarımızı Kesişir..

And certainly Ariz(Aragan - Niisama) Stefan(PLAY-PL4Y) i lowe you too...

Benim Knight maceram(Beramusta Başladı Maneste Son Buldu)

Unr3gist3r3d--- > Unr3

Burç KARDAŞ

Diyarbakır

• geçmiş olsun be kardeş
  • Geçmiş olsun boşver daha iyi oynama knight online yakında zaten batar bence şifre değiştirme bile çalışmıyor şifremi unuttum butonu yok oyun kopss lag bug dolu
  • babana bile güvenmicen daha önce yazmıştım bunu arkadaşımın babası oğlunun şifresini alsı bütün itemlerini çöpe atmıştı babana bile güvenmicen bu devirde
  • KArdes Cok Uzuldum Be :(

Walla simdi muslum babadan bir sarkı dineleyecem...

Rakı icicem :((

SEnin icin..

Bu arada Sonmeznetin kardesini de gorsem..

.......
  • Bu saatten sonra Daha oynamayı istersemde oynuyamam item dediğin nedirki saolsun C3moli(cem) charını itmeleri bana verior Başka bi Arkadaşın iron Neck. veriyor yeterki kal beraber oynarız tekrar dizeriz ama bu oyun artık oyun olmaktan çıkmış türkiyede adamlar 1 gb için annesine bacısına küfrettiorsa bu oyun türkiyede oynanmasın

Bizki Namusumuz için Canımızı veren bir millettik ama artık bi oyun için anasını satan bir millet olduk...

Bu Oyundur bu gün war yarın yok ama dostluk baki dir
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyb3r_Security

Bu saatten sonra Daha oynamayı istersemde oynuyamam item dediğin nedirki saolsun C3moli(cem) charını itmeleri bana verior Başka bi Arkadaşın iron Neck. veriyor yeterki kal beraber oynarız tekrar dizeriz ama bu oyun artık oyun olmaktan çıkmış türkiyede adamlar 1 gb için annesine bacısına küfrettiorsa bu oyun türkiyede oynanmasın

Bizki Namusumuz için Canımızı veren bir millettik ama artık bi oyun için anasını satan bir millet olduk...

doğruyu bulmakta bi erdem.yeni hayatında başarılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zurna

quote:

Orjinalden alıntı: cyb3r_Security

Bu saatten sonra Daha oynamayı istersemde oynuyamam item dediğin nedirki saolsun C3moli(cem) charını itmeleri bana verior Başka bi Arkadaşın iron Neck. veriyor yeterki kal beraber oynarız tekrar dizeriz ama bu oyun artık oyun olmaktan çıkmış türkiyede adamlar 1 gb için annesine bacısına küfrettiorsa bu oyun türkiyede oynanmasın

doğruyu bulmakta bi erdem.yeni hayatında başarılar.

Tşk ederim :S

• Bende cok hackLendim qecmiş oLsun.
    Fakat nedense şifreler asfasf90 qibi oLuryor benim şifreLerim hep AsFasF90 qibi oLmuştur keyloqer koyan beceriksiz lamerler biLe anLayamadıLar ama bazeen en yakınındaki insanLar sana ihanet ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6e

geçmiş olsun be kardeş

büyük geçmiş olsun hemşerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: t3mp14r

quote:

Orjinalden alıntı: 6e

geçmiş olsun be kardeş

büyük geçmiş olsun hemşerim

eyw. saol
  • gecmiş olsun wala
    cok kötü bişey bu
    emek hırsızlarına
  • ben o charı kasana kadar kaç gece uykusuz kaldım kaç gece sabahladım :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.