Şimdi Ara

OLİMPİA DA OYNAYANLAR LTF YORUM YAPIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SELAM ARKADASLAR BEN sebastiane OLİMPİADA 73 LVL WARİORUM BENİ NASIL BİLİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

http://img209.imageshack.us/img209/3996/sebasm1tc1.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: maydos

SELAM ARKADASLAR BEN sebastiane OLİMPİADA 73 LVL WARİORUM BENİ NASIL BİLİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

senın kadar...
    çıkaramadım seni
  • iyi bilirim
  • ben bilirim hatta bekir abilerin cafeden oynuyom ben ama şuan evdeyim sizin clanda karamuk3 vardı oda bekir abidi demi
  • evet bekir o :)
  • sen hack yemiştin açıldımı charın
  • quote:

Orjinalden alıntı: tunacan99

quote:

Orjinalden alıntı: maydos

SELAM ARKADASLAR BEN sebastiane OLİMPİADA 73 LVL WARİORUM BENİ NASIL BİLİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

senın kadar...
    çıkaramadım seni

+1 beni nasıl bilirsiniz
     OLİMPİA DA OYNAYANLAR LTF YORUM YAPIN

• lem bu sorypressok clanıda her serwerda war sanırım ^^ PRESSOK clanı cyper da guzel bı clanmıs o clandakılerden daha saglam ıtemı olan yokmus faelan fılan sonra İZMİR tekrardan LOGOS ta kurdu clanı ii gıdıodu ilk kollugu yanan clandı kral secımlerınde izmir kral oldu ama kaleyı almak için csw a gıdecegın zaman oyuna gırmeye calıstı ama bı baktık kı ban (yanındayıdım) öle bole derken clan dan cacık olmadı on un içinde heralde sorypressok u kurdular(TAMAMEN HAYAL URUNUDUR ^^)
  • ii bilmem cunku ben humanım seni cok defa kestım
  • andream carı degil bu kardes
  • hiç görmedim
  • sebastian ben seni ii bilirim ronark landa sizin orayi basmistik millet tum kacisiyordu cok ii hatirliyorum 3 asas 2 mage seni arasina almis daliyorlardi seni arkadan 1920 healliyolardi nese vala tbrik ederim 5.nide kestin sonra gittin harbi ii wariorsun saglamsin kestiklerinde +70 ustuydu bizim partydi adamlarda 1 ay dalga gectik seni kesemediler diye
  • olympia da oynuyorum charımda pot parası yok yardım edersen iyi bilirim onun dışında hiç görmedim seni

Edit: Lvl 56 mage yim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtillaHuN -- 19 Mayıs 2007; 14:14:55 >
  • 1.5 Senedir Olimpia dayım Senı Tanımıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferra_deco

sebastian ben seni ii bilirim ronark landa sizin orayi basmistik millet tum kacisiyordu cok ii hatirliyorum 3 asas 2 mage seni arasina almis daliyorlardi seni arkadan 1920 healliyolardi nese vala tbrik ederim 5.nide kestin sonra gittin harbi ii wariorsun saglamsin kestiklerinde +70 ustuydu bizim partydi adamlarda 1 ay dalga gectik seni kesemediler diye

• isin kotu tarafi bizim partydekiler ezik diye daldilar sebastiana :D ama kesilince gulmekten sandalyeden dustum salaklar 5 kisi bir adami kesemediler:D
  • olympia'da pressOK isimli clan bizde
  • nts basmışsan olabilirde bende yaklaşık 1 senedir oly deyim ama seni ilk kez bu forumda gördüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.