Şimdi Ara

OLmpiaDan Azorga HACKED !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu oyunda adam gibi 2 tane char düzdüm biri arkın beraber kasıoduk.nick azorga lvl 70 karus pirest.
    benim asıl cvhar BamBoocHaa bende item vardı onda lvl itemleri o chara aktardım ve 2 hafta sonra hacklendi.

ŞU OYUNA PARA YEDİRDİĞİM İÇİN KENDİMDEN UTANIORUM.bu oyunu bırakabilmem için demek ki hack yemem gerekiomuştu ve amaçlarına ulaştılar.her geçen gün ko üye sayısı duper ler ve hackkerlar yüzünden azalıo bakalım sonuç ne olacak. sadece bir söz söylemek istiyorum:

SIRA NEDEN SİZDE OLMASIN ?????????????????????????

BÜTÜN EMEKLERİM BOŞA GİTTİ SONUÇ KOSKOCAMAN BİR SIFIR.DİYECEK LAF YOK SİZİN GİBİ ADAMLARIN ALLAH...........................

• zararın neresinden dönersen kardır
    herşeyin fazlası zarar
    70lvl yapana kadar kimbilir neleri aksattın ?
  • char dediğim gibi arkın fakat itemler beinmi di benim char lvl 65 olduğu için itemlerimi ona aktardım sonuçta daha sağlam ve hayallerimdeki char oluşmuştu. fakat sonuçta 2 acı birden yaşamış olduk arkımla.benim itemler onun char :( giden itemler ise.dual rom. dual wse. ep. çitin set +8. belt of life.

türk milleti kendini heryerde belli ediyor ko da olduğu gibi . başkasının emeğini yerden yere vurarak kendi egolarını mı tatmin ediyolardır nedir anlamış değilim. başkası çalışsın uğraşsın o lvl e getirmek için o da uğraşsız çabasız konsun chara ne güzel adalet. gerçi o kadar üzülmüyorum fakat halimize acıyorum. bunu dile getirmek istedim.
  • sakaryadanmısın görmüştüm bi de warior vardı sanırım bende olımpyadanım forturkish lwl 70 priest ^^ unstl wardı warior bi de sanırım rambo diye bi asas :D hatta çok iyi hatırlıyorum arenada deli etmişitim unstyl2yi neyse geçmiş olsun o.ç çok
  • evet sakaryadanım unstyle ile azorga kardeş zaten :)) bende arkları oluyorum charın sahibi diyecek laf bulamadığı için ben yazdım buraya
  • bak şu an beramusun gm on gir söle roll back iste pre vardır o charlarda roll back iste hemen gm nin adını veriyom 1 sn
  • geçmiş olsun bu sabah aynı partydeydik yaw nt yapmaya çalşıoduk
  • adamlar roll back kalktı diyor bizim kafedekiler artık atmıyorlarmış bizim burada bi abi var gm sildi itemlerini glass belt +1 re +3 amulet of dex +3 ünü sildiler roll back atmıyorlar geçmiş olsun elimden geleni yaptım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.