Şimdi Ara

Ölü Sisteme İşlemci Almak. (bayağı ölü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WarSaw

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Metality

Alıntıları Göster

bu cümle tarihe yönelik söylenmedi konu sahibinin bahsi geçen sistemdeki anakartı ve işlemcisiyle alakalı söylendi ve şuanki mevcut teknolojik koşullar gözetilerek söylendiği çok açık olan ifadeyi başka taraflara çekerek yanlış yapıyorsunuz.

• TuğrulOdabaş T kullanıcısına yanıt

3400g öneririm güzel apu içinde gt1030 veya rx550ye yakın ekran kartı mevcut

• ShadowWyvern S kullanıcısına yanıt
    Evet zaten APU sistem olarak düşündügüm, oyun performansı olarak kesinlikle 3400G idi malum 3200G stokları bitmişti. Yeni bir bilgisayar işini üniversite sınavı sonrasına atmaya karar verdim çünkü oyun performansı dışında işimi yeterice görüyor şimdilik işlemciyi bir nebze yükseltip devam edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metality kullanıcısına yanıt
    Evet sistemin ne olduğundan haberim var ama konuda yazdığım gibi işimi görüyor. Sadece işlemcimi yükseltmenin etkili olup olmayacağını sordum, olduğuna kanaat getirdim.

• Pc bit pazarından kurtarılır. Anakart çöp işlemci çöp ram 1gb liği at gitsin yanına 2gb daha al

Bit pazarından şansın yaver giderse ürünler çalışırsa hepsi 50 ye hallolur. G31 den aşağı düşme. G31 G33 G41 p31 p35 p41 p45 çipset anakart iş yapar. Cpu da değişecek. Core 2 duo 7000 ve 8000 serisi yeter.

Bide 240 ssd alırsın baya rahatlatır makineyi hemde ilerde işine yarar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psfat kullanıcısına yanıt
    Ordu'ya taşınalı pek olmadı o kadar bilgim yok, oldugunu da dusunmuyorum bit pazarı ama olsa devamlı müşterisi olabilirdim. Tabi bu aralar olsa da gidemem virüs nedeniyle. Arkadaşımda intel marka bir anakart var Q6600 desteği bulunuyor uyduğu takdirde bir Q6600 alıp RAM'i 6'ya yükseltip kullanmayı düsünüyorum bunları yaptığım takdirde 720p GTA V bile oynayabiliyor sanırım ki bu bana fazlasıyla yeterli. Anakartta sorun çıkarsa E5300'e döneceğim internet işlerim hızlanır. Her haliyle iyi olacak gibi. Hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuğrulOdabaş -- 23 Ekim 2020; 13:12:35 >
  • WarSaw kullanıcısına yanıt

Sizinle problemim yokken niye başka tarafa çekeyim? Eski işlemciyi yeniyle aynı pin yapısındaymış gibi yazmışsınız ben de link verdim. Bu durumu biliyorsanız ve espri amaçla söylediyseniz problem yok. Konuda mesajlar silinmiş. Uzatmak istemiyorum, iyi forumlar.

Alacağınız anakartın modeli nedir? Kaça alacaksınız?

Bütçenizi söyleyin ona göre tavsiye yapayım

G31 max 50tl

G41 max 100tl

P35 max 150tl

P45 max 200tl eder.

Q6600 100 eder en fazla.

E5300 çok canınızı sıkar gta 5 te. Rahat rahat oynamak istiyorsanız core 2 quad bakın.

Ölü Sisteme İşlemci Almak. (bayağı ölü)

130tl yazmış 100 e alırsınız. Orduda işiniz zor İstanbul İzmir Ankara gibi büyük şehirlerde 2.el daha rahat. Rami 8gb yapmayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psfat -- 23 Ekim 2020; 14:8:49 >
  • Elime geçecek anakart DG965WH ücret vermeyeceğim. Haliyle ölü sistem olduğundan yatırım yapmak istemiyorum, ondan dolayı anakartta bir sorun yoksa RAM'i 6 yapıp ve Q6600 alıp -100tl civarında- devam edeceğim. Olmazsa E5300 CS için yeterli olur bence.

q6600 @3,2ghz ve 6gb ramle bende gtx 560ti (darbogaz olmadan) cs go nun o zaman ki versiyonunda bundan 4 yil önce sanirim, 120-150 fps civari aliyordum. bu sekil bir de ssd gelirse zaten is görür hocam. yanliz su var size gelecek anakartin oc kabiliyeti iyi degil yine siz base hizi daha yüksek bir model core2quad arastirin, q6600 stok hizda 2,4ghz yetersiz. en az 2,9 - 3,0 ghz olsun. gtx 560ti icin cok fark ediyordu..

• kunGFu kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran kartımın GT420 olmasından dolayı pek besleme sorunu olmaz bence zaten 2 çekirdekli ve 2.0GHz bir işlemciden geçtiğimden dolayı o overclock ihtiyacını hissedeceğimi düşünmüyorum anakart quad olarak Q6600 ve Q6700 destekliyor gözüküyor sitesinde. Bir sorum da şu an 300W bir psu kullanıyorum E2180den Q6600 geçmem sorun yaratmaz herhalde stock'ta

biri 65w lik digeri 105w lik islemci eger psuda farkli bir sorun yoksa kaldirmasi lazim. güc kaynagi 12V tan kac amper sagliyor? marka modeli yazabilir misin hocam bakalim emin olalim

• PSU bu hocam. Yakın zamanda temizlemeyi planlıyorum fanı biraz ses yapıyor arada.fotoğraf ters oluyor düzeltemedim kusura bakmayın. Ölü Sisteme İşlemci Almak. (bayağı ölü)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.