Şimdi Ara

Oly'de ßüyük Tekas. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kanka zaten sende bu itemler yok ki benim bildigim sende +7 sheel set dual +7 shard var hatta gecenlerde +8 md alıp daha pahalıya satıp yeniden +7 shard almıştın
  • 1 cs olmadı char düzersin ona bea...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakup13

hala tartışanlar war
    tabiki cs bu saydılkarından daha fazla eder
    kanki sen bana güven

• Adamla konuşmana bile gerek yok.
    PM kapat

VeriLmezzzzzz !
  • cs 0 ytl ile 500 ytl arası dual shard 8 shell set 8 daha pahalı
  • yok be manyakmısın
  • YAW BEYLER DELİ MİSİNİZ O İTEMLER VERİLİR Mİ Bİ ARKADAŞIMDA DEMİŞ ONLARIN ÜSTÜNE BİR TANE DAHA +8 SHARD VEREM DEMİŞ BEYLER KOPUN LÜFFEN CS Yİ ALINCA NE YAPÇAN Kİ DD YOK ONDA TABE GÜZEL İTEM ONA BİŞİ DEMEM AMA O İTEME BEN HAYATTA VERMEM

• Degeri kârı beni ilgilendirmez..Oyle bir Asas ım olsun ne item verirlerse versinler BOZMAM
  • neden adamı eleştirme ihtiyacı buluyorsunuzki adam bir takas söylemiş ve gerçek itemleri söylemiş bu eleştirenlerin çoğu ezik ezik topicler açıp +9 shardmı iyidir +10 md +10 sherionmu iyidir +10 shardmı eleştiriyi yapacağınıza adam gibi cevaplar yazın bu adamıda eleştirmekten vazgeçin nooblugun alemi yok
  • cs'nin drob'u kaldırıldı artık kalanları çok değerli ne yap ne et cs'yi al derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: birlik001

neden adamı eleştirme ihtiyacı buluyorsunuzki adam bir takas söylemiş ve gerçek itemleri söylemiş bu eleştirenlerin çoğu ezik ezik topicler açıp +9 shardmı iyidir +10 md +10 sherionmu iyidir +10 shardmı eleştiriyi yapacağınıza adam gibi cevaplar yazın bu adamıda eleştirmekten vazgeçin nooblugun alemi yok

Kanka Salla ßu topic Yüzünden kanı 5 Para Etmeyen adamlar yüzünden uyarı aldım
    hak etmediğim yerde
    Allah büyüktür Herkese Görüşücez inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errorİt

cs'nin drob'u kaldırıldı artık kalanları çok değerli ne yap ne et cs'yi al derim

Çok teşekkürler ßilgin için.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.