Şimdi Ara

olympia piyasasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler 1 hafta öcne bi shard düsmüstü dm den ama sonra 1 hafta oynamamistim. sozaman 150m felan idi shard simdi piyasa artimi bilmek istiyom olympiada

• hadin beyler
  • Hiç birşey anlaşılmıyor yazdıklarından...

quote:

Orjinalden alıntı: babali

beyler 1 hafta öcne bi shard düsmüstü dm den ama sonra 1 hafta oynamamistim. sozaman 150m felan idi shard simdi piyasa artimi bilmek istiyom olympiada
  • Yuh, işte adam shard 1 hafta önce 150m di şimdi ne kadar diyor, anlamadın mı cidden?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KoMüNiSt_

Hiç birşey anlaşılmıyor yazdıklarından...

quote:

beyler 1 hafta öcne bi shard düsmüstü dm den ama sonra 1 hafta oynamamistim. sozaman 150m felan idi shard simdi piyasa artimi bilmek istiyom olympiada

maksat post kasmak seninki
  • Pek bi değişme olmadı shard hala 150-200 civarlarında görüyorum. + bas bence ya da bana verebilirsin
  • simdi itemlerim +8dual sb ve +1 shard
    bunlari satip +7 dual mirage dizmeye caliscam ucuza bulursam:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babali -- 2 Temmuz 2006; 13:07:36 >
  • +1 shard 150m en fazla olimpiada şu an. Sbleri de 2sini 40 a satarsın. 190m ye 1 tane +7 mriage alablrsin anca
  • yok yaw ben 210 felan satarim hepsini ve dual mirage+6 dizerim ve tail of lesath alirim 1 tane ve masterimi acarim. daha iyi olur ozaman
  • quote:

yok yaw ben 210 felan satarim hepsini ve dual mirage+6 dizerim ve tail of lesath alirim 1 tane ve masterimi acarim. daha iyi olur ozaman

Lesath 150 m dün sattım ;) mdlerde 60 m den sayarsak 270 m yapıo
  • korkma ben lesathi 100m alirim
    :D
  • ÇOK UCUZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gondor

ÇOK UCUZ

ne cok ucuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HxmenZ

Pek bi değişme olmadı shard hala 150-200 civarlarında görüyorum. + bas bence ya da bana verebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.