Şimdi Ara

ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modluk başvursu nerden yapılır bilen varmı artık buranın bir moda ihtiyacı varda.

• BILMEM AMA BENCE BURAYA MOD LAZIM DEGİL
  • adminin bile unuttuğu bir bölme mod olup ne yapcan zaten kimse gelmiyor
  • birkaç kişiyi banlamadan adam olmaz bu bölüm!!.. zararlı ot gibiler bir yerden kestiğinde bir yerden çıkıyorlar...
  • arkdaşım bence bir mod lazım buraya adminler bakmıyo buraya bi üst konu bile yok sadec ebi admin benim konuma gerldi kavga var die kili-tler bi daha gören olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnlyWar

Modluk başvursu nerden yapılır bilen varmı artık buranın bir moda ihtiyacı varda.

SENİ MOD YAPARLARSA BENİDE HERHALDE ADMİN YAPARLAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagatay_xx

quote:

Orjinalden alıntı: OnlyWar

Modluk başvursu nerden yapılır bilen varmı artık buranın bir moda ihtiyacı varda.

SENİ MOD YAPARLARSA BENİDE HERHALDE ADMİN YAPARLAR

• ÇÜNKÜ BEN DHYE ONLWARDAN 23 GÜN ÖNCE ÜYE OLDUM YANLIŞ ANLAMA BEN DALGA AMAÇLI DİİL SADECE ÖNCE VE SORA OLARAK DEĞERLENDİRİYOM EVET MODLUK BAŞVURUSUNU MESELA BİR LİNKETE YADA BENİM KONUMA GİR LİNKİ VAR AŞAĞIDA DH HARRY POTTER KULÜBÜ ORDA jv ARKADAŞIMIZIN DH ÇEVREYİ KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME KULÜBÜNÜ SAYIN YÖNETİCİMİZ SALTUK AÇMIŞTIR ONA PM AT OSANA GEREKLİ BİLGİYİ VERİR
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagatay_xx

ÇÜNKÜ BEN DHYE ONLWARDAN 23 GÜN ÖNCE ÜYE OLDUM YANLIŞ ANLAMA BEN DALGA AMAÇLI DİİL SADECE ÖNCE VE SORA OLARAK DEĞERLENDİRİYOM EVET MODLUK BAŞVURUSUNU MESELA BİR LİNKETE YADA BENİM KONUMA GİR LİNKİ VAR AŞAĞIDA DH HARRY POTTER KULÜBÜ ORDA jv ARKADAŞIMIZIN DH ÇEVREYİ KORUMA VE GÜZELLEŞTİRME KULÜBÜNÜ SAYIN YÖNETİCİMİZ SALTUK AÇMIŞTIR ONA PM AT OSANA GEREKLİ BİLGİYİ VERİR

doru bende dalga amaçlı demdeim bende 10 ağustos ta üye oldum
  • mod mu yapa bilcen sanki off gereksiz konu buranın moda mı ihtiyacı var admin yapar onu sen deil
  • kıdeminden küçük kişilere laf atma
  • sen çawuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 16 Eylül 2007; 21:52:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dark seco

adminin bile unuttuğu bir bölme mod olup ne yapcan zaten kimse gelmiyor

• ben yaptım ama sölemem yakında mod olmak için paragaya gidiyom mod olmak için paraguaya gitmek lazım sora orda dh şirketini görmek lazım musakka hocamız soledı bılgın olsun
  • Nerden yapılıyo gerçekten?
    Bende başvurmayı düşünüyorum
  • sahıden mod olcanmı ??
  • en ilk ben oldum berke den bile merthellerman diye bir üyeliğim vardı çok eski :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: alimert1232

en ilk ben oldum berke den bile merthellerman diye bir üyeliğim vardı çok eski :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.