Şimdi Ara

ÖNEMLİ !!! TÜRK TELEKOMUN 1 MARTTAN İTİBAREN GEÇERLİ TARİFELERİ.RESMEN SOYULACAĞİZ!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sadece adsl için tel kullanıyorum . 7.2 milyon fatura geliyordu... şimdi 15 milyon.. konuşmadığım halde kazıkhat
  • Benim gibi yapabilirsiniz. Std.hattan hesaplı hatta geçin ve telefonu tüm aramalara kapattırın(hesaplıda sabit ücret 7,90 ytl). Yani dışardan sizi arayabilsinler ama siz dışarıyı arayamayın. Boylece tt tarafından yapılabilecek her türlü rakamsal manipülasyonun önüne de geçmiş olursunuz. Ha bu arada adsl bundan etkilenmiyor, o çalışmaya devam ediyor.
    Not:Biz genelde görüşmelerimizi cepten yapıyoruz.
  • Lanet olsun ya,, 33 YTL konuşma ücreti var, ama fatura 60 ytl geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MZ

Benim gibi yapabilirsiniz. Std.hattan hesaplı hatta geçin ve telefonu tüm aramalara kapattırın(hesaplıda sabit ücret 7,90 ytl). Yani dışardan sizi arayabilsinler ama siz dışarıyı arayamayın. Boylece tt tarafından yapılabilecek her türlü rakamsal manipülasyonun önüne de geçmiş olursunuz. Ha bu arada adsl bundan etkilenmiyor, o çalışmaya devam ediyor.
    Not:Biz genelde görüşmelerimizi cepten yapıyoruz.

dediğin feci şekilde mantıklı hee:) eyvallah kardeşim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darker

sadece adsl için tel kullanıyorum . 7.2 milyon fatura geliyordu... şimdi 15 milyon.. konuşmadığım halde kazıkhat

bu dertten muzdarip olan kişi saysı o kadar çok ki ama elden ne gelir? Bilemiyorum. Adam işine gelirse diyor . Birilerinin birşeyler yapması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.