Şimdi Ara

online alışverişte hangi sitelere güvenilir???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar online alışveriş hakkında hiçbir fikrim yok
    panasonic gs35 birçok yerde 800 ve üzeri hatta 1000 ytl üzerine çıkabiliyoken yalçınlar.com ve bimeks.com da çok ucuz..
    bunun sebebi nedir?bunlardan birinden alsam sorunla karşılaşabilirmiyim?
    bimeksteki iki yıl garantili...bunlar neden ucuz??bu kaçırılmayacak bi fırsatmı yoksa aldatmaca mı?yardımcı olursanız sevinirim saygılar....bimeksyaçınlar

• İnternet üzerinden alışveriş yapmak son derece güvenilirdir.

Mağazaların bir çoğu güvenilir ama bazı konulara dikkat etmeniz gerekir.

alışveriş yapmayı düşündüğünüz magazayı araştırmalısınız
    arama motorlarından ve şikayet sitelerinden sorun yaşanma olasılığını tespit etmelisiniz.
    satın almak istediğiniz ürün mağazada stokta görünse bile tükenmiş olabilir, öncelikle mail gönderip sözkonusu ürünün ellerinde olup olmadığını anlamalısınız.

Benim alışveriş yaptığım ve sorun yaşamadığım birkaç site:

www.hepsiburada.com
    www.koysepete.com
    www.teketek.com
    www.teknosa.com.tr

Eğer kredi kartı güvenliğinden endişe ediyorsanız havale/EFT ile ödeme yapabilir
    yada bazı sitelerin uygulamaya koyduğu kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.
    ürün elinize geçmeden ödeme yapmadığınızdan son derece güvenilir olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKutlu -- 8 Ocak 2007; 3:20:08 >

• teşekkür ederim
  • www.tripodfoto.com - Birsürü foto bastırdım 2 iş günü içinde evime kadar geldi. Kesinlikle güvenilir.

www.hepsiburada.com - Kesinlikle güvenilir, siparişnizi ile ilgili olarak her zaman sms ve mail atıyorlar

www.weblebi.com - tripod aldım aynı hepsiburada.com gibi her dk sipariş ile ilgili bilgi veriyorlar

www.estore.com.tr - Buradan bir kere dilim yandı bir daha sitelerine dahi girmedim. Canon A700 almıştım ablama, ürünü 15 gün içinde tedarik edemediler bir türlü, birde stokta var yazıyorlar. 15 gün bekledim acelesi yoktu. 15. gün delirdim. Aradım aradım 1 saat telefonda bekledim müzik dinlettiler. Mail atıyorum cevap vermiyorlar, sonunda muhattap buldum zar zor iptal ettirdim.

www.teknosa.com - Bazı ürünleri diğer yerlere göre çok çok pahalı. Bazı ürünleride çok ucuz. Araştırmak lazım

www.gittigidiyor.com - Anlatmaya gerek yok sanırım, hiç bir şekilde dolandırılma vs olayı olmaz kolay kolay. Birsürü alışveriş yaptım kesinlikle sorun yaşamadım...

www.ekonomikticaret.com - Son derece güvenilir. Benim tercihlerim arasında. Fiyatlar gayet uygun.

www.hepsiburada.com /www.weblebi.com /www.tripodfoto.com bu alışveriş siteleri gerçekten işlerini düzgün yapıyorlar. Müşteri hizmetleri hepsinin süper, en güzelide weblebi.com tavsiyemdir. Sadece kitap aldığın zaman tedariği biraz uzuyor. Kitap için normal.

Fiyatları araştır, hangi sitede ucuz ise oradan al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 8 Ocak 2007; 4:05:02 >

• peki bimeks ve yalçınlardaki ucuzluğun sebebi ne sizce_?güvenebilirmiyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanalcizer

peki bimeks ve yalçınlardaki ucuzluğun sebebi ne sizce_?güvenebilirmiyim?

Bimeks'i bilmiyorumda. Yalçınlar güvenilir. Arkadaşım fotoğraf makinesi aldı.
  • [Deleted by Admins]
  • bu gittigidiyor da alınan malı sahibinden mi teslim alıyosun. nasıl oluyo kimden alınıyo mal yada kim kargoya veriyo. Chryin bi anlatabilirmisin yav. ödeme nasıl oluyo.
  • Hızlı Teslimat, Ürün Çeşitliliği, Düzenli kampanyalar, Ucuz Fiyat, Kredi Kartına vade farksız taksit İmkanı ve Güvenilirlik...
    Alışveriş yaptığım ve sıkıntı yaşamadığım siteler.

www.teketek.com (Kapıda Ödeme var, fiyatlar uygun)
    www.hepsiburada.com ( adamlar aşmış!)
    www.netsiparis.com
    www.ideefixe.com ( fiyatlar uygun olmasada kitap ve vcd aldığım tek mecra)
    www.teknokolik.com

e-store dan birkaç defa alışveriş yaptım hepsinde de ürün elime 7 günde ulaştı baya istikrarlı gidiyolar.
    Kaplumbağa Teslimat isteyenlere tavsiye ederim.

• www.nekadar.com
    www.akakce.com

bu fiyat karşılaştırma sitelerinde,
    satın almayı düşündüğünüz ürünü tek tek araştırmadan hangi mağazada daha ucuza satıldığını öğrenebilirsiniz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKutlu -- 8 Ocak 2007; 20:01:58 >
  • bunlara ek olarak;

www.fiyatara.com
    www.pazarmetre.com
    www.ucuzu.com

quote:

Orjinalden alıntı: MrKutlu

www.nekadar.com
    www.akakce.com

bu fiyat karşılaştırma sitelerinde,
    satın almayı düşündüğünüz ürünü tek tek araştırmadan hangi mağazada daha ucuza satıldığını öğrenebilirsiniz!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.