Şimdi Ara

OPAL SAFİR KRİSTAL LER NEREDEN CIKIYOR BİLENLER İÇERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
20.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bana Carnak ta 2 tane opal 1 tane safir 1 tane kristal vereck varmı param kalmadıı master acacam
  • master açmak artık zor eğer knightı bırakmış arkadaşınız varsa eski serverlerde onlardan gizlisoru ve şifrelerini alın kasın ama o tür çarlar çıplak oluyor onuda siz düşünürsünüz artık akarada master açtırmak 5-6 gb safir 20m opal 10m cristal 15m o yüzden benim mage vardı ne var ne yok sildim üstünü başını bıraktım akarayı zarar 40m şu çinliler olmasa (ben türk olduklarını düşünüyorum bu mahlukların) gidiyorum bazılarının yanlarına türk nickleri var ana-bacı.... işlemiyo adamlara alışmışlar bu tür şeylere

en iyisi bu imzamdaki çar oturuyon potunu satıyon günde en az uğraşşan 50m-75m (bronze pre olması şart e1 e girmek için yoksa para kazanılmaz bu işten e2 fakir)

edit: cafede birilerinden duymuştum skeletonlardan gecede 70 safir düşüyormuş ama bug varmış bu patchle o yüzden carnacta masterler açılamıyormuş
    skeleton-wildbulcan-werewolf bu tür yaratıklardan çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 6 Nisan 2008; 3:55:23 >

• arkadaşlar vallahi oto kutusu olan birini buldum...götürdüm lüferdeki dire wolf a...orası sakin bi yer kurdu koxp inşallah buluruz sapphire felan... bi baktım drop : sapphire ring... heycanlandım
  • YANE dİRE WOLF LARDA CIKIYOMUUcıkıyosa vallah koxp kuracaz mecburu ne yapalım yane artık bu iş olmacak ezik Char kasacaz koycaz oaraya sabah tan akşama kadar :)
  • KrisTalin Drobu bitii ( yanı artık krıstal cıkmayacak ) opaL,Safirde Death knighten cıkar ama onlarında droobu azaldı master acıcak arklar Krıstal almaya oncelık gostersınler neme lazım drobu yok pazarda da kalkabılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Playerim

KrisTalin Drobu bitii ( yanı artık krıstal cıkmayacak ) opaL,Safirde Death knighten cıkar ama onlarında droobu azaldı master acıcak arklar Krıstal almaya oncelık gostersınler neme lazım drobu yok pazarda da kalkabılır

elinde kaç tane KrisTalin var?
  • ben hiç üşenmeden gittim werewolf kestim.ancak 1 saatte 1 tane safir anca çıkarabildim.
    59 lvl adream char ile...
  • werewolflerden cıkıyor her 10dk 1 ama zor :D koxp lardan ala bilirsen
  • valla ben dicem inanmayacaksınız:
    32 lvl magemle koxperlerin arasından 15 dk kestim 10-11 kutu alabildim
    1 safir 1 kristal çıktı carnacta asasımı +7 cleaver +7 fp set yaptım ve ticaret param da kaldı çok ballıyım sanırım
  • Werewolf, Skeleton ve çeşitleri
  • aboww bizim zamanında npcye sattığımız opal saphire crystallerin fiyatı milyonlara vurmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: KeriaN

Werewolf, Skeleton ve çeşitleri

Skeleton veya çeşitlerinden hiçbir şekilde ne opal ne kristal ne de safir cıkmamaktadır.
    Sadece Werewolf lardan çıkıyor.
    Gece gündüz çıkartıyorum, ayrıca çinlilerin elinden slot almak bebek oyuncağı oldu biraz araştırırsanız forumları gayet hoş şeyler bulabilirsiniz. (Ipucu=42 Lvl mage leri araştırmanızı öneririm)
  • yaw ben eskiden oynuyordum baya bi opal safir cristal im vardı 32 lvl warrior um da NPC ye satıyodum fazla geldiği içn şimdi 10m den fazla olmuş öle mi
  • Çinlilerden ve koxperlardan kutu alabilirsen saate 4-5 tane çıkarırsın
  • sadece werewolf skeletondan çıkmaz..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.