Şimdi Ara

OPEL CORSA 1.3 CDTI ESSANTIA DIZEL Mİ ? CLIO II 1.2 AUTHENTIQUE 16V BENZINLIMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Değerli fikirlerinize ihtiyacım var günlerdir internette araştırma yapmaktayım. 15.000 YTL dolaylarında nakitim var. Elimden olan bu paraya makul bir seçim yapmak istiyorum. Yıllık olarak ortalama 20.000 Km kullanırım sanırım. Servis yönünden Opel beni düşündürüyor. Clio'nunda 60.000 km bakımı 750Ytl gibi triger falan değişiyor. Bir türlü kesin kararımı veremiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim...

OPEL CORSA 1.3 CDTI ESSANTIA DIZEL (2005 Model 79.000Km Beyaz renk olması dezavantajmıdır. )

CLIO II 1.2 AUTHENTIQUE 16V BENZINLI (2005 Model 69000Km 4 adet Michelin,Yetkili servis bakımlı)

Bu araçlardan birini bugun yarın alıcam kismetse, misal Opel Corsa alırsam baktırmak için Mecidiyeköy'de çalışıyorum nereye sağlıklı bir şekilde baktırabilirim.

Unno Usta - Bu ustayı öneriyor bir çoğu forumlarda

http://www.remservis.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavi -- 17 Aralık 2008; 11:05:44 >

• İki araçta 100-120 km hıza kadar atak,bu hızlardan sonra hem yavaş hızlanırlar hemde çok yakarlar.Reno 1.2 bu hızdan sonra daha da fazla yakar ( 100 km/10 lt fazla).Ortalama bir sürüşte Opel 40 lt Mazotla 700-800 km yapıyor, Reno ise 40 lt benzinle; 550-650 km yapar.Servis konusunda rahat ol,ikisi içinde bol miktarda özel servis var parça sorunuda yok.
    Sanayide Opel veya Reno üzerine çalışan herhangi bir özel servise götürebilirsin.
  • clionun ici corsaya gore dardir ozellikle arka tarafta. ic mekan kalitesinde corsa daha iyidir. Motor olarak bence dizel mi benzinli mi istedigine karar ver. corsa ile en sikisik trafikte bile 6-6.5 lt yi gecemezsin, clio ile 10 lt leri gorebilirsin.

ben corsa derim corsanin dezavantaji essentianin cok ciplak olmasi ama renault da da aman aman bir donanim yok. spor paketli yada paketsiz enjoy bulabilirsen 1 milyar fazla ver onu al derim.
  • Kalite,Ferahlık,sağlmlık,donanım:OPEL CORSA

Görünüş:RENAULT CLİO

Tip olarak nedense clio daha çok hoşuma gidiyor.

Ama bence CORSA
  • Bu konuda vermiş olduğunuz fikir ve öneriler için çok teşekkür ederim. O kadar makbule geçtiki fakat tip olarak Clio daha cazip geliyor. Bu nedenden 2006 Model Bordo renk 37.000km'de bir araç buldum yarın ustamıza göstericem onaylar kismetse alıyorum 15.000 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: Buzmavi

Bu konuda vermiş olduğunuz fikir ve öneriler için çok teşekkür ederim. O kadar makbule geçtiki fakat tip olarak Clio daha cazip geliyor. Bu nedenden 2006 Model Bordo renk 37.000km'de bir araç buldum yarın ustamıza göstericem onaylar kismetse alıyorum 15.000 ytl

Hayırlı olsun.
  • Nasıl desem bilemiyorum son anda ani karar değişikliği ardından noter satışını 16.000YTL aldım. Bakım zamanı gelmiş o bana kaldı bu arada

Opel Corsa 1.3 CDTI Essentia 2005 71750KM

ilan detayları :ARACIN 2.ELİ RUHSAT SAHİBİYİM ARACIN DEĞİŞEN PARÇA VE BOYASI YOKTUR.ARACI 58000 KM DE ALDIM(15.08.2008)

BU KM YE KADAR OLAN BAKIMLARI İLK SAHİBİ TARAFINDAN YETKİLİ SERVİS olan GERÇEK OTO DA

YAPILMIŞTIR.60.000KM.DE ÖN DİSK BALATA VE ARKA BALATALARI DEĞİŞTİRDİM AYRICA 4 ADET YENİ MİCHLEİN

PERFORMANS LASTİĞİ ALDIM DAHA 1000 KM BİLE YÜRÜMEDİLER. ASKERE GİDECEĞİM İÇİN SATIYORUM.ARACIN HİÇ BİR

SIKINTISI YOKTUR FİYAT PEŞİNDİR RUHSAT SATIŞLA BİRLİKTE VERİLİR. VADE VE TAKAS OLMAZ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.