Şimdi Ara

Opera İnternet Sunucusu Kullanım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Opera İnternet Sürücüsünü tavsiye ettikleri için Firefoxu silerek bunu kullanmaya başladım.Gerçekten mükemmel bir hızı var.Turboda altta çıkan yeşilde x3 gibi rakamlar görünüyor ve 1mbps internet sahibi olmama rağmen dosya downloadını 100 Kb ile yapıyorum.Fakat bir süre sonra dosyalara Run dediğimde indirmeye başladı.Save dediğimde dosya inmiyor.DH vs. girerken arada takılmalar oluyor.Tam olarak anlamadım.Ve sorum olarak bu opera türkçeleştirilmez mi ?x3 olmasına rağmen takılmalar çok oluyor.Sistem özelliklerim X2 AMD 6000+ PRO.4GB RAM.3.2Ghz işlemci.Yardımlarınız için teşekkürler.

• Opera İnternet Sunucusu, Opera İnternet Sürücüsü

Doğrusu Opera İnternet Tarayıcısı. Sunucu ve sürücü kelimeleri çok saçma olmuş sanki. :)

1 mbit hızınız varsa turboyu kapatmanızı öneririm. Turbo düşük hızlarda ve yavaş açılan sitelerde kullanmak için uygun. Normal hızlarda kullanıldığında hızlı bağlantıyı yavaşlatabiliyor. Takılmalar oluyor dediğiniz nette takılma sayfaların yavaş açılması ise bundan kaynaklanıyor olabilir.
    Bazı teknik sorunlar olmuş sanırım. Dediklerinizin hiç birini yaşamadım yıllardır Opera kullanmama rağmen.

Türkçesi ise elbette var.
    http://www.opera.com/download
    Burdan "International"ı seçip indirin.
    Benim tavsiyem önce sizdekini bi kaldırın. Kaldırırken "Your uninstaller" gibi bir programla kaldırın ki artık kalmasın programdan.
    Sonra bu indirdiğinizi kurun ve yolunuza devam edin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.