Şimdi Ara

Options > Shortcut ( Değişiklik yapilamiyor ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oguz aynı anda 3 skıll bar acılıo ya
    1 skıll bar f1 f2 tuslarla calısıo
    2 skıll bar normal 1-2-3 tuslarıyla calısıo
    3 skıll bar ise numlock un ordakı tuslarla calısıo eger normal 1-2 seklınde kullanmak ıstıosan skıllerını 2 skıll bara koy her oyna gırdıgınde tus ayarı yapmak zorunda kalmassın tabı bunu bılıoda olabılırsın bos yere yazmısta olabılırım ama bılmıosan ısıne yaraya bılır tam ıstedıgınsey bumudur onuda bıılmıorum ama ben suan boyle kullanıorum oyuna gırerken tus ayarı yapmıorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

Oguz aynı anda 3 skıll bar acılıo ya
    3 skıll bar ise numlock un ordakı tuslarla calısıo eger normal 1-2 seklınde kullanmak ıstıosan skıllerını 2 skıll bara koy her oyna gırdıgınde tus ayarı yapmak zorunda kalmassın tabı bunu bılıoda olabılırsın bos yere yazmısta olabılırım ama bılmıosan ısıne yaraya bılır tam ıstedıgınsey bumudur onuda bıılmıorum ama ben suan boyle kullanıorum oyuna gırerken tus ayarı yapmıorum

Yani, senin dediğin de bir nevi derdimi çözüyor elbet ama göze hoş gelsin istiyorum yine de :))
    40 saniye falan alıyor tuş ayarlamak, ben gene eski usul her gir çık yaptığımda ayarlamaya devam ederim,
    saol paylaşım için.

• quote:

Orjinalden alıntı: Camelity

quote:

Orjinalden alıntı: cumcumx

Oguz aynı anda 3 skıll bar acılıo ya

Yani, senin dediğin de bir nevi derdimi çözüyor elbet ama göze hoş gelsin istiyorum yine de :))
    40 saniye falan alıyor tuş ayarlamak, ben gene eski usul her gir çık yaptığımda ayarlamaya devam ederim,
    saol paylaşım için.

SEN BiLiRSiN OGUZ KAFANA GORE!!!!

• bump
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.