Şimdi Ara

Ördeklerim Soğuktan Hastalandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kardeşim geçen hafta iki tane ördek yavrusu almış ancak eline alamıyor o yüzden ben bakıyorum hayvancıklara...

Dün akşam annem kokutuyorlar içeriyi nasıl olsa dışarısı sıcak diyerek ördekleri içeri almadı. Sabah ikisi de hasta gibiydi yemlerini sularını verip dershaneye gitmek zorunda kaldım.Şu an birisi hareketlenmiş yemek yiyor, yürüyor ancak diğeri ayağa kalkamıyor. Enerjisi tükenmiş hayvancağızın...

Ne yapmak gerekir??

Not: Annem bebekler için soğuk algınlığı ilacını sularına kattı. Onu dökmem mi gerek bir zararı olur mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrPeebs

Merhaba hayvan sever arkadaşlar

Kardeşim geçen hafta iki tane ördek yavrusu almış ancak eline alamıyor o yüzden ben bakıyorum hayvancıklara...

Dün akşam annem kokutuyorlar içeriyi nasıl olsa dışarısı sıcak diyerek ördekleri içeri almadı. Sabah ikisi de hasta gibiydi yemlerini sularını verip dershaneye gitmek zorunda kaldım.Şu an birisi hareketlenmiş yemek yiyor, yürüyor ancak diğeri ayağa kalkamıyor. Enerjisi tükenmiş hayvancağızın...

Ne yapmak gerekir??

Not: Annem bebekler için soğuk algınlığı ilacını sularına kattı. Onu dökmem mi gerek bir zararı olur mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ev ortamındamı besliyorsunuz ördegi. Büyüyünce ne yapacasknız ortamı var yaşantısı için ? küçük oldugu için soğuk sıcak farketmez haziran sonunda tam yaz basliyor su an yine soğuk havalar.

Bir doktora götür sıcak yerde tut. aspirin tableti bölüp yarısını suyuna atsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.