Şimdi Ara

Orhan Sam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence Galatasaray a gerçekten faydalı olabilir belki çok üst düzey değil ama verimli ve en önemlisi maç içinde afedersiniz pislik hareketler yapmayan efendi tavırları olan bi futbolcu izlediğim kadarıyla bu gecede gerçekten iyi niyetli olduğu belli

• 'faydalı olabilir' şeklinde ki cümlelere itirazım var

bize 'kesinlikle faydalı olacaktır'yeteneğinde ve duruşunda futbolcu gerek..

artık piyango istemiyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser84
    'faydalı olabilir' şeklinde ki cümlelere itirazım var

maicon 25 milyon euro
  • Beşiktaş içinde adı geçiyor. Özellikle izledim bu maçta, spikerin bol bol şişirdiği adamda şu dakikaya kadar hiçbir numara göremedim ben. Doğru düzgün 1-2 orta ya açtı ya açamadı. Hatta maçın başlarında Ekrem misali kendi etrafında bir dönüşü vardı ki, sonrasında topu kaybetti... üzerine çizgiyi çektim.
  • bence faydalı olacaktır çünkü bu maç takım olarak kötüler gençlerbirliği bundan daha iyi olmalı ve takımın da oyuncu üstünde büyük etkisi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

maicon 25 milyon euro

haklısın bir tek maicon var o da 25 milyon euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraser84

'faydalı olabilir' şeklinde ki cümlelere itirazım var

Hay ağzına sağlık ya, Ufuk iyi oyuncu, Yaser iyi oyuncu, o iyi bu iyi, çöplüğe döndü takım.
  • As oynayacak kapasitesi bence yok. Bonservisinide şişirirler, bence gereksiz. Alınacaksa Mustafa Pektemek alınmalı çok iyi bi oyuncu.
  • Sabri'den iyi değil sağ beke transfere gerek yok.
  • gereksiz bu tarz kalitesiz adamlar Galatasaray da doğru adam bulma yolunda zaman kaybından başka birşey değildir
  • İlhan Cavcav kulübün yarısını ister. :)

Sabri ve Çetin Güngör sağ bek için yeterli. Esas sorun kale, stoper, orta saha bölgelerinde, oralara kafa yormak gerek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.