Şimdi Ara

Orjinal Pal Wii Oyunları hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya şöyle bir durum var, ben sonuna kadar teknik bilgi ve donanıma sahibim... ama bazı durumlarda para var huzur var gider taktırırım çipi güvenilir bir yere, yada çipi alır kendim takarım... sonrasında vay update geldi, yapsam mı? yok loader'ın updatei çıkmış, yok bootmii backupı kaybolmuş uğraşmam diyebiliyorum... hatta daha ötesinde çipi bir süre takmayim elimdeki oyunları bitiriym de denebiliyo... yeni bi oyun alacak olmadıkça gerekmiyo çip... nintendo adam gibi demo olayına girse çipe bile gerek olmayacak ama neyse...
  • Hakkatten para olsa bende orjinal alırım ama Türkiye fiyatları korkunç. Zeldaya 140 TL bayıldım. El insaf yahu...

Ne zaman dünya piyasasıyla aynı seviyeye gelir bende o zaman ne çipti ne softmod'du uğraşmam. Alırım orjinalini...

Ha bu arada orjinal oyunlara yukarıdaki linkten baktım bayağı iyi fiyatlarmış. Prosedür nasıl işliyor? Euro-Pound fiyatlarına baktım da hemen hemen aynı. Neden pound'u öneriyorsun?
  • hemen hemen aynı ama pound daha ucuza geliyor :) nedeni de sitenin ingiliz sitesi olması... euro üzerinden alınca poundun euroya çevriminde kur farkı ödeniyor, ayrıca TLyi euro çevirirken kur farkı ödeniyor... pound alınırsa TLnin pounda çevriminde kur farkı ödeniyor...

onun dışında prosedür normal bir netten alışveriş prosedürü... siparişi veriyorsun, kargoya veriliyor, PTT kapına getiriyor siparişini :) bu kadar... shopto'dan olursa siparişin takip numarası oluyor elinde, ayrıca en geç 1 haftada geliyor paket... diğerlerinde gecikebiliyor ama mymemoryden son siparişlerim hep tam 1 hafta sonra geldi...

sonuç: orjinal oyun alın diyorsak kazık da yemeyin :) ucuz yerden alın... 20pound(50lira) değerindeki oyuna 120lira vermeyin
  • yanlız d&r da r alana bir bedava
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.