Şimdi Ara

Orjinal win10'u win 7 ye çevirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle bende aspire r11 131t leptop var ve bu pc orjinal win 10 olarak geldi bana. Fakat ben win7 ye çevirmek istiyorum. Bu pc win 7 ye çevrilirmi bunu çok araştırdım fakat bulamadım.

Biraz araştıdım usb ile kuruluma kadar geldim fakat yükle dedikten sonra sürücü bulunamadı hatası aldım. Bu sürücü hatasını da araştırdım. Usbyi çıkardım farklı yere taktım olmadı. Ya ben paslandım yada bu pc 7 olmayacak. Yada sizden yardım almam gerekiyor.

Win 7 olsun da nasıl olursa olsundayım.

Yardımlarınızı bekler hayatta başarılar dilerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dvdye yazıp öyle dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle laptop'unun sitesindenhttp://www.acer.com/ac/tr/TR/content/drivers laptop bilgilerini girerek Windows 7 sürücüsü var mı diye bak, ama şimdilerde çoğu yeni laptoplarda geriye doğru sürücü desteği yok.
  • Geçen birinin Lenovo laptopuna w7 kurdum. Herşey mükemmel, ancak usb girişleri çalışmadı. 8 saat kadar uğraştım,binbir çeşit driver ve site denedim ama olmadı. Mecburen 10 a geri döndüm. Yukarıdaki arkadaşın dediğini mutlaka yap. Eğer 7 sürücüsü varsa kur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm soruların cevapları çok basit. Ama ömrünü doldurmuş bir işletim sistemi kurmana yardımcı olmayacağım. Windows 10 veya en azından 8.1 kullanın.
  • 7 desteğini vermiyor yada ben görmedim. 8.1 var. Peki 10 mu 8.1 mi. Aralarındaki sistem yorma konusunda en mantıklısı ne olabilir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.