Şimdi Ara

ÖSYM den kimya sorularıyla ilgili açıklama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam çok büyük konuşma :D nolur nolmaz
  • Durun daha bitmedi, bu başlangıç ..
    Burada kendi yaptığını doğru sayıp iptal yok diyenler mort olacak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forever9758 F kullanıcısına yanıt
    Hocam olsun eminim ben babam kimya öğretmeni o da değişmesi gerektiğini söylüyor ama nolur nolmaz ösym bu :D

• boş beleş haberler yapıyorlar.geometride de 9 tane C vardı ne alaka yani 9-21 yapınca bi halta mı yarıyor

• İlk 20k için bir şey fark ettirmez tabi ama en azından kimya netime artıdan 1,25 net eklendi

• quote:

Orijinalden alıntı: bekobeko1905

Değişmezse g.tümü veririm

SS alındı 4 gün için bekleniyor...
  • and_soo A kullanıcısına yanıt
    Aşkım bu kadar Zeki olma ne olur ya yoksa benden önce seni başkaları kapacak.

• nope93 kullanıcısına yanıt
    Olcak olcak gende iptal olcak

• bekobeko1905 B kullanıcısına yanıt
    Knka isimler benzer ihale bana kalmasin?

• quote:

Orijinalden alıntı: TellaginKesesi

adamlar diyene kadar bütün soruların cevabının 1,2,3 olduğunu farketmemiştim bu ne salak bi haberdir ya.

nolmuş hepsi 1,2,3 se yani olamaz mı

Ben sınavda fark etmiştim Ygs de mümkün olduğunca tek öncüle düşürmeye çalışmışlardı bunda öyle olması garip gelmişti hatta

• hocam bugun akrabam kimyacı oda ilk 123 dedi ama sonra cevap 12 çıkınca dedi lewis olarak yazarsak neona benzer doğrudur ama lewis olarak yazarsak alımınyumun 3 elektronu verince 3 flor atomuna hiç elektronu kalmıyor o yuzden 8 e tamamlamıyor hiç elektron yok dedi benım kafaya da yattı ben 123 yaptım ama korkarım kı değişmiyecek ss alın bunu hadi hayırlısı
  • ÖSYM Başkanı Ömer Demir, Kimya sorularında yaşanan şifrelemeyi, olmaması gereken bir tesadüf olarak değerlendirdi ve “Bu bizim kusurumuz, gelecek yıl, bu durumu da göz önünde bulundurarak, çok daha sıkı kontroller yapmamız gerekiyor” dedi. Şifrelemeye göre 3. sorunun cevabının E olması gerekiyordu. Oysa ÖSYM’nin cevap anahtarında B gözüküyordu. Başkan Demir bu konunun da uzmanların gözünden kaçtığını ve doğru cevabın E olduğunu söyledi.

Patron son sozu soylemis.

• Sik degismemeli direk iptal olmali. Sonucta mufredatta olmasa da dogru bir soru.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceku61

hocam bugun akrabam kimyacı oda ilk 123 dedi ama sonra cevap 12 çıkınca dedi lewis olarak yazarsak neona benzer doğrudur ama lewis olarak yazarsak alımınyumun 3 elektronu verince 3 flor atomuna hiç elektronu kalmıyor o yuzden 8 e tamamlamıyor hiç elektron yok dedi benım kafaya da yattı ben 123 yaptım ama korkarım kı değişmiyecek ss alın bunu hadi hayırlısı

yav sen ne diysen cevap değişicek işte hala yok neon akrabam yok alümüyüm hocam
  • bekobaba B kullanıcısına yanıt
    Haha yok kardeşim rahat ol sen

• Sınavda hepsinin 1-2-3 olduğunu fark edip aha kesin biri yanlış diyip karbon izotoplu soruyu değiştirmiştim abi kendimi doğramak istiyorum hay beynimi...

• Asilzade101 kullanıcısına yanıt
    inşallahhhh hocam ilk önce de fizikteki şık haberi gelmişti bakalım beklemedeyiz
  • Alf3 neydi la

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.