Şimdi Ara

Oto Siyah Krom boya A C İ L Y A R D I M !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1973 model Ford Taunusum var. goodyear eagle GT II beyaz yazılı lastik aldım. ön far kısmını tamamen kapatacak şekilde izgara yaptırdım ancak aracı siyah krom boyatmak istiyorum. kabortacı metalık siyah ta aynı görüntüyü verir diyor kendince.

Sizden ricam önerebileceğiniz siyah krom oto boya markası kodu varmı.

Lütfen acil Lastikti ön ızgaraydı işleri bile beni 1 ay oyaladı artık araca binmek istiyorum. bitince fotoları eklerim.

Teşekkürler

• Siyah krom boya veya diğer adıyla metalik krom siyah boya, parlak siyahtan öte birşey olmayacaktır. İyice pasta-cilalanmış metalik siyah işinizi görebilir.
    Aracınızın neresine uygulayacağınızı bilmiyorum, genelde ızgaraya falan uygulanır ama onu halletmişsiniz. Aracın dış kısmında bir yere uygulayacaksanız kesinlikle tavsiye etmem. Çok kısa sürede dökülüyor, sağlıklı değil. Sanırım kaportacınızı dinleseniz iyi olur. Kolay gelsin.
  • Teşekkürler bilgi için. Aracı kople boyatacaktım Krom siyaha. boyanın dökülme ihtimalini bilmek iyi oldu. metalik siyah için tavsiye edebileceğiniz marka ve kodu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkma

Teşekkürler bilgi için. Aracı kople boyatacaktım Krom siyaha. boyanın dökülme ihtimalini bilmek iyi oldu. metalik siyah için tavsiye edebileceğiniz marka ve kodu varmı

Malesef kod ve marka olarak bilmiyorum ama kaportacım eski aracımın jantları için harika bir boya hazırlamıştı.. Önce metalik siyaha boyadı jantları, sonra üzerine yaldızlı vernik attı. Kuruyunca bir kere daha vernik attı ve inanılmaz güzellikte parıl parıl parlayan bir siyah oldu. Eğer kaportacınız işinin ehliyse, nasıl bir siyah istediğinizi anlayacaktır.
  • yardım için çok sağol.
  • Civic siyah boya kodunu vereyim. Geceleyin hafif sedefli laciverti andirir renk. sikkens marka B97P olarak sikkens boya satan oto boyacilarda bulabilirsiniz. Yalniz su bazlidir. iyi bi usta yapsın boyayi... Gule gule bin aracina.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.