Şimdi Ara

Otomatik Vites araçlar hakkında yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 ileriler anladığım kadarıyla 5 vitesmiş gibi oluyor 2. viteste 2 kademe var doğrumu anladım ? Biraz garip geldi. Eğer böyleyse 5 ileri olsun diye 43 44 bin verip 2007 honda elegance almak yerine 4 ileri otomatik mazda 3 almak daha mantıklı
  • Bİri gelir dsg der

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iceberg987 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam otomatikte sorunsuz olsun dersen klasik tam otomatiklere bakmalısınız. Bu işin piri de Japonlardır. Diğer taraftan tam otomatik araçlar da malesef tüketimde sizi üzecektir. Gerçi aracın sorunsuz olduğunu bildikten sonra 3-5 kuruş fazla yaksada olur diyorum. O yüzden iyi bir usta abimin tavsiyesiyle imzamdaki Honda Civic aracı aldım. Gayet de memnunuz, ancak üstüne biraz daha ekleyebilecek olsam 40-45 bin civarına Ceed Hb Concept dizel otomatiklere bakardım, 2010-2011 modelleri bulunuyor o fiyatlara, hedm dizel hem tam otomatik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Hocam otomatikte sorunsuz olsun dersen klasik tam otomatiklere bakmalısınız. Bu işin piri de Japonlardır. Diğer taraftan tam otomatik araçlar da malesef tüketimde sizi üzecektir. Gerçi aracın sorunsuz olduğunu bildikten sonra 3-5 kuruş fazla yaksada olur diyorum. O yüzden iyi bir usta abimin tavsiyesiyle imzamdaki Honda Civic aracı aldım. Gayet de memnunuz, ancak üstüne biraz daha ekleyebilecek olsam 40-45 bin civarına Ceed Hb Concept dizel otomatiklere bakardım, 2010-2011 modelleri bulunuyor o fiyatlara, hedm dizel hem tam otomatik.

japon kısmına katılıyorum . o yuzden mazda 3 2004 ten sonrası honda civic 2007 den sonrasına bakıyorum ama bütçem kısıtlı 45 bin var maximum o da bir kısmı krediyle olacak .. yukardada belirttiğim üzere 5 ileri olmasını istiyorum 4 ileri vitesten daha iyidir heralde .

• Chevrolet Cruze otomatiği nasıl bilen kullanan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

Chevrolet Cruze otomatiği nasıl bilen kullanan var mı ?

Kronik selenoid arızası var.
  • En sonunda Ford Focus 2010 60 bin km de otomatik 4 ileri bir araç aldım . Salı günü teslim alacağz inş. yalnız şanzımanda yağ kaçağı var biraz.Araç muayeneden dün geçmiş tramerde de kayıtları var . Tahmini masraf ne kadardır acep ? bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

En sonunda Ford Focus 2010 60 bin km de otomatik 4 ileri bir araç aldım . Salı günü teslim alacağz inş. yalnız şanzımanda yağ kaçağı var biraz.Araç muayeneden dün geçmiş tramerde de kayıtları var . Tahmini masraf ne kadardır acep ? bilen var mı ?

Keçerlerdendir büyük ihtimal. 200 lira civarı gider tahminen. Yağ da değişecek çünkü.
  • İnş . Diğer türlü çatlak gibi birşey varsa arabadan vazgeçeceğiz. 400-800 arası hallolur diyorlar . Ankarada ford ustası var mı onerebileceğiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceberg987 -- 16 Ekim 2016; 21:17:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.