Şimdi Ara

ötv indirimi sonrası.. ne yapmalı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eğer aracınız varsa güzelce bi kış bakımına sokcaksınız keyifle bincekseniz.
    aracınızın üstüne vereceğiniz farkı biyerlerde değerlendirceksiniz.
    mesela aracınız 2004 model üstü c sınıfı bir araçsa yine c sınıfı bir araç alcaksanız cebinizden en az 10-15bin TL para çıkcaktı. alacağınız aracın eski aracınızda çok fazla abartılcak kadar farkıda olmayacaktı zaten.
    alanların çoğu ihtiyaçtan değil ötv indirimi var gazıyla araçlar aldılar çoğu aldığı araçların ötv öncesi fiyatlarını bile bilmiyordu.

eğer acil araca ihtiyacınız varsada bu fiyatlara razı olmak lazım. bu sene firmalar stoklarını erittiler fazla kampanya olmayabilir. iyi kampanyalar için en az 1 sene beklemek lazım.
  • şu durumda yıl sonu kampanyalarını beklemeli veya ötv farkını ford gibi karşılayan firmalar var ama ben olsam biraz daha fiyatların oturmasını beklerdim
  • bekle ve gör politikası.
  • cok ihtiyacım olmasına rağmen bekleme kararı aldım yıl sonuna kadar umarım bişeye yararda beklediğimizle kalmayız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

kısa vadede hurda indirimi yok .

http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/176841-Otomotiv-sektoru-basinin-caresine-baksin.aspx

ötv indirimde dünyayı götürdüler birde hurda indirimi olursa burya yazıyorum corsa 50 bin polo 60 bin...

Aslında birşey olacığını bilsem Sanayi Bakanlığını ve Otomotiv firmalarını Mahkemeye vericem ama tek kişiyle olmuyor bu işler yazık çok yazık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.