Şimdi Ara

Outlook Express Acil Yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Outlook express kullanıyorum. Dün garip bi şekilde klasörlere tek tek işlem yaptı kapatırken.
    Bugün açtığımda klasörlerimin çoğu yok olmuştu. Depo klasöründe görüyorum ama maalesef açamıyorum.
    Bazı klasörler var, çoğu yok. Laptopta da denedim ama maalesef aynı.
    Çok önemli şirket maillerime ulaşmam lazım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Biraz durum acill.

• öncelikle *.pst olarak makinanda tarama yaptır.Maillerin saklandığı dosya ismi budur.daha sonra scanpst.exe adlı dosyayı makinanda arattır bulduktan sonra scanpst programı ile *.pst uzantılı olan mail dosyanı tarama yaptır.Anlaşılmayan bişey yok sanırım
  • Muhtemelen IE-temp klasöründe olduğu gibi birşeydir bu da. Yani dosyayı indiriyor bazen extract edemiyor. Arkadaşın dediği gibi arama yapın .pst uzantıları için..
  • Teşekkür ediyorum cevaplarınız için. *.pst lerin hepsini scanpst ile kontrol ettirdim ama maalesef sorun düzelmedi. Anladığım kadarıyla bu *.pst sadece outlook dosyaları. Ben outlook ve outlook express aynı anda kullanıyorum. ama sorun outlook express de. Depo klasörünü ben değiştirmiştim. Orjinal yerinde değil. Tüm *.dbx klasörler duruyor bu depo klasöründe. Ama outlook express çalıştığında bunların çoğunu göremiyorum.
  • Outlook Expres' maillerini,
    C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Identities\{F1AD4E81-FA11-49CE-9CE1-7E3FD88501A5}\Microsoft\Outlook Express

dizini altında saklar F1AD4E81 diye belirtilen yer temsilidir her pc de farklılık gösterir.Sizin epostalarınızın oldugu klasörlerin dogru yerini bulunuz ve Outlook Express i açıp Dosya->AL ->Iletiler->Microsoft Express6->Asıl Kimlik veya hangi kimligi kullanıyor iseniz.Tamam diyiniz gelecektir oraya bu yol eğer bu yol değil ise Tekrar Browse ye başıp dogru yolu belirtmeyi denermisiniz...
  • Bu söylediklerinizi zaten yapıyorum. Ben o Depo klasörünün yolunu değiştirdim.ama maalesef klasörlerimin çoğunun içerisine giremiyorum. Depoda klasörler var fakat outlook express açmıyor.
  • Arkadaşlar hala bi çözüm bulamadım. önerilerinizi bekliyorum. mutlaka bi çözüm yolu vardır ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.