Şimdi Ara

Overwatch ban yer miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben cs:go lu hesap satın aldım,
    hesap silver 2 ydi,bugün 7 maç attım hepsini kazandım gold 3 oldu hesap ama olay şu bütün maçlarda 40+ vurdum aşırı kötüydü oyuncu seviyesi,sürekli report cheater diyolardı,tahminim 20+ report yedim sizce ban yer miyim? ( kesinlikle hile kullanmıyorum)

• hile yoksa yeme ihtimalin düşük bende hesap alıp sattığım için ilk başlarda düşük ligdeyse ilk 20 30 oyun o şekilde oluyor sıkıntı olucagının sanmam
  • Yemezsin hile yapmadıkça
  • demoyu izleyenlerin oyun bilgisi varsa banlanmazsın. %100 garantisi yok bu sistemin
  • Seni reportladıklarında owerwatch videolarını izleyen kişilere düşersen eğer onlarda seni hile diye işaretlerse steam yetkilileri izliyor, hemen banlanmıyorsun anlayacağın.
  • Nickin yanına smurf ifadesi koyuverseydin iyi olurdu.
  • Orion578 kullanıcısına yanıt
    Steam yetkililerinin izlediğini hiç sanmıyorum 2 tane silver hesabı boostlarken ow'den ban yedim ki global ya da supreme'de değilim.

Overwatch'tayken hile kullanmasan da banlanma şansın var sonuçta OW'yi yapmanın tek özelliği 150 maç yani adam iyi olmayabilir ve iyi olanlara hile dediği içinde böyle kişiler yüzünden banlanabilirsin. Yaşadım biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.