Şimdi Ara

Oyun için LapTop tavsiyesi lütfen! (en fazla 3000 ytl) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende giremedim galiba bakımda. bugün girmiştim yarın dene. üsteki monsterden farkı t9500 2.5ghz 6mb cache işlemci 4gb 800mhz ram 320gb 7200rpm 16mb cache hdd.
    ayrıca aldıktan sonra beğenmez isen 15gün içinde sorgusuz iade ve ölü pixel garantisi war.
  • Ekran kartııı ????
  • 8800gtx
  • facıaaaa desene sen ona :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogundmr

quote:

Orjinalden alıntı: todorov_44

ben de m51Va ı düşünüyorm fakat ekran kartı canımı sıkıyor

neden kıı ? tek omu war laptop

ya öle tabi de asus alınca fazla sorun yaşamıyacağımı sanıyorm.. monster ın şekli hoşuma gitmiyor.. toshiba ı da yakından görücem bi bazıları çok kaba diyo.. laptop u oyun ve int için kullanıcam..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ogundmr

quote:

ben de m51Va ı düşünüyorm fakat ekran kartı canımı sıkıyor

neden kıı ? tek omu war laptop

ya öle tabi de asus alınca fazla sorun yaşamıyacağımı sanıyorm.. monster ın şekli hoşuma gitmiyor.. toshiba ı da yakından görücem bi bazıları çok kaba diyo.. laptop u oyun ve int için kullanıcam..

monster karsı bende ole duygu barındırıyorum

• monsterin bi ekran kartı işine varara işlemci 667 mhz ve eski şahsen samsungda güzelmiş ddr3 bellek artı işlemcisi güzel
  • aslında counter strike tarzından cok

2 boyutlu basit bir oyun...
  • kucuk kardesim oynuyor...

xplict story diye bir oyun...
  • http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.notebookjournal.de%2Ftests%2F630%2F1&hl=nl&ie=UTF-8&sl=de&tl=en

Bu linkte SAMSUNG 'un P8400 işlemcili olana (TR'de R560-AS01TR) ayrıntılı inceleme yapmışlar. Grafikler, rakamlar bayağı detaylı, bir fikir verir. Yalnız P8600 2.4 GHz işlemcili olan R560-AS02TR değil unutmayalım.

Makinenin ısısı genelde 30 C gibi, yani çok iyi. Ayrıntılı olarak yer yer göstererek anlatmışlar bunuda.

(+) 3 boyutlu performansının çok iyi, oyun performansının iyi, pil ömrünün çok iyi , az enerji tükettiği, ısınmadığı ve gürültüsüz çalıştığı, ram ve ekran kartındaki DDR3 lerin büyük bir artı olduğu vurgulanmış.
    (-) Kontrast ile alakalı bir şeyler yazılmış e-Sata girişinin olmaması.

Genel itibarı ile 5/4 vermişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucel0635 -- 14 Eylül 2008; 22:15:26 >

• monsterin yeni gelecek modellerini bekleyin.
    Centrino 2 Montevina işlemcili yeni MONSTER notebook modelleri için CLEVO' dan M860TU , COMPAL' den JHL90 ve ASUS' dan Z97V modellerinin siparişleri verilmiş.
    1680x1050 çözünürlüklü, 2 GB Turbo memory özellikli, 9800M GTS ve 9650M GS ekran kartlı,KINGSTON HyperX 800Mhz DDR2 Ram, Intel® WiFi Link 5300 3x3 802.11AGN kablosuz ethernet kartlı, SSD disk, HDMI, DVI,eSATA vs. gibi özellikleri olacaktır.
    alıntıhttp://forum.donanimhaber.com/m_5793092/mpage_113/key_/tm.htm
  • monsterlar hala çok açık kaldıklarından kapanma,reset atma sorunu var mı? çünkü hatırladığım kadarıyla bir arkadaş bunu söyledikten sonra bunun normal olduğunu söyleyip sahip olduğu makineyi övmeye devam etmişti..üstelik yanlış hatırlamıyorsam 8800 değil 8600 ekran kartlı bir makineydi...ama bendeki acer 1 hafta durmaksızın download yaptığı halde , içim bayılana kadar stalker oyununu (6 saatten az değil) oynadığım halde kapanma,reset aatma sorunum olmadı..üstelik çok da ahım şahım bir marka değil acer....o yüzden daha markalı ürünlere yönel arkadaşım...3500 ytl vericem diyorsun, az buz bir rakam değil.ayrıca galiba o rakama toshiba nın rüya gibi bir makinesi vardı..9700 gts ekran kartlı bir makineydi...burda daha pahallıysa yurtdışından 150 dolar karla getirtebilirsin..burda bazı arkadaşlar bu işi yapıyor , bilgin olsun.(ama herkese güvenme).aletin linki aşşağıda al incele.
    http://forum.donanimhaber.com/m_25167632/mpage_2/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 14 Eylül 2008; 23:39:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

monsterlar hala çok açık kaldıklarından kapanma,reset atma sorunu var mı? çünkü hatırladığım kadarıyla bir arkadaş bunu söyledikten sonra bunun normal olduğunu söyleyip sahip olduğu makineyi övmeye devam etmişti..üstelik yanlış hatırlamıyorsam 8800 değil 8600 ekran kartlı bir makineydi...ama bendeki acer 1 hafta durmaksızın download yaptığı halde , içim bayılana kadar stalker oyununu (6 saatten az değil) oynadığım halde kapanma,reset aatma sorunum olmadı..üstelik çok da ahım şahım bir marka değil acer....o yüzden daha markalı ürünlere yönel arkadaşım...3500 ytl vericem diyorsun, az buz bir rakam değil.ayrıca galiba o rakama toshiba nın rüya gibi bir makinesi vardı..9700 gts ekran kartlı bir makineydi...burda daha pahallıysa yurtdışından 150 dolar karla getirtebilirsin..burda bazı arkadaşlar bu işi yapıyor , bilgin olsun.(ama herkese güvenme).aletin linki aşşağıda al incele.
    http://forum.donanimhaber.com/m_25167632/mpage_2/key_/tm.htm

walla abi bende monster kullanıyorum bilgisayarım neredeyse hiç kapatmam torrente indirme yapıyorum. birkez dikkatimi çekmişti 271 saat açık bırakmıştım 11gün
    o nedenle benim reset sorunum olmadı. ayrıca oyunu sewen biriyim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.