Şimdi Ara

Oyun Parasına Silk Weriyorum!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kimse Almaz Kimse charının banlandığını görmek istemez...

Başta Paypal Olmak üzere paypal ve k.k. ile silk alınır birkaç dakika sonra müşteri hizmetleri aranır işlem iptal ettirirlir para joymaxa ödenmez, satan kişi goldu alır (silki size alırken charın şifresini de öğrenmiş olur), charınız sa banlanır...
  • Silk gift die bı olay var ?
  • chargeback mi yapcan yemezler
  • GM olan elemanların dedigi gibi kimseye silk alması için ıd ve pw nizi vermeyin charınızı kaybedebilirsiniz
  • zate paypalda sorun warmıs sen biraz ertele bu işi hazirana kadar silk alamıcanız paypaldan duyduguma göre tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaFiFTeN_ArıZaLı

Silk gift die bı olay var ?

o olay aktif değiL
  • Gözü kapalı 5 karakter kasıp 4 düne özen gösterip sadece bir tanesini 64 de bırakarak bu olayı yapmak daha güzel o chargeback konusunda Ama 5 tane PC yok yapacak ortam ve cafed yok (Yapmam tabi şaka, zaten haydan gelen huya gider. Kendime )
  • Ayrıca Seni Hatırladım Senin Milleti Dolandırmak İçin Bazı Yalanlar Kullandığını Biliyorum, Ama Sonunda Seni De Hacklediler Di Mi, Şimdi Kalkıp Sanane diyebilirsin(Anladın Sen)
  • KARDEŞİM BARİ FORMDA YALAN SÖLEME YA KİMSE OYUN PARASINA SİLK ALAMICAĞIN BİLİR
  • ben alıcam ama çöp char aççam lvl 1 ona silki yükliyceksin sonra ben diğer charla girip paranı vercem sen geri çekene kadar ben astral immortal basarım istersen geri çekersin char banlanır sen paranı geri alırsın bu şartları kabul ediyorsan gel
  • nasıl güvenebiliriz ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.