Şimdi Ara

Oyun parasına VIP üyelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda züürt gezdiğim için vip üyelik alım satım işine girdim
    a) 3 ay VIP 2.5m
    b) 12 ay VIP 8m
    c) Şirket Lisansı 8m
    d) b+c = 14m
    cafriaydogan@gmail.com msn adresim burdan bana ulaşırsanız daha kolay anlaşırız fiyatta indirim fln

• 1.5m oyun parasına 3 aylık vip alırım diyorsanız bana ulaşabilirsiniz, bir arkadaşın ihtiyacı... Belirtmiş olduğunuz fiyatlar çok çok yüksek piyasanasın üstünde...
  • 2.5 m mi

Şöyle bir orantı kurabiliriz
    1 m=100 kontor
    500 k=50 kontör
    2.5 m=100 kontör+100 kontör+50 kontör oluyor
    100 kontörü 20 tl den alsak
    250 kontör=20tl+20tl+10tl oluyor
    Yani 50 tl oluyor 3 aylık vip

Biraz zor ancak hayırlı satışlar...
  • bir kaç öncesine kadar fazla bir para sayılmazdı 2.5m ve bence verilebilirdide...ama oyunda ciddi para sıkıntısı var...artık ne mekanlardan para kazanabiliyoruz nede gruptan...fiyatlar pahallı olduğu için değil de bu parasal krizde çok olabiir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: deserteagle2000

bir kaç öncesine kadar fazla bir para sayılmazdı 2.5m ve bence verilebilirdide...ama oyunda ciddi para sıkıntısı var...artık ne mekanlardan para kazanabiliyoruz nede gruptan...fiyatlar pahallı olduğu için değil de bu parasal krizde çok olabiir...

grup düzenlemesinde sonra özellikle albüm single satışları çok çok düştü artık iyi para getirmiyor oyunda gerçekten para bulmak sıkıntı antika piyasasıda çöktü parası olan para kazanır hale geldi birde oyundaki açıklar arada sırada birilerini zengin etti
  • 4m artı 2 3 antikaya vip+şirket alırsan pm at dostum.. 14m i artık bulman nerdese imkansız tüm birikimimi de veremem vip için :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.