Şimdi Ara

oyun sorunu. ltfn cvp yazın!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyundaydım birden hata verdi.sonra oyuna girmedi login failed dedi.Oyunu bastan yükledim bu seferde gene eror gibi bişiy verio
    "invailad data tables"
    data\zones.tbl
    data\uıs.us.tbl ve
    data\fx.tbl

böle bişiy cıkıyor oyun acılmıyor ne yapmam lazım?????????

• aynı şey banada oldu.Patchleri sitesinden indir...
  • saol kanka ama pachlerimi yoksa k.e yi mi??. zaten k.e suan iniyo .seninki halloldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingphin -- 5 Kasım 2005, 3:01:26 >
  • ben siteden indirdim kopyala yapıştır die içine kopyaladım.Sorun kalmamıştı.hey gidi günler hey.Acaba yenidenmi başlasam Ko ya?
  • neyi kopyala yapıstır yaptın aga biraz daha acık konusurmusun istersen pm at. arkadaslar beklio 60 olcaz daha
  • Als ich 6 jahre alt war, hatte ich ein KO char
  • ne diosun yaaw dalga mı gecion oyun oynuyamıyom deli olcam zaten

• Ja ja, du kannst machen.Ich muss schlafen .Auf wiedersehen!
  • kurulumu 1264 versionundan yapmışsın sorun ondan 1299 client i indir kur sorun kalmıcak
  • yani internet sitesinden mi indircem k.e yi? ( oyunu sildimde bastan patcheleri yaptım k.e yani 1299da bıraktım simdi iniyo öle olur mu?
  • direk 1299 a kadar patchlenmiş olanı indircen 1264 ün üstüne kurarsan olmaz 1299 indircen 1303 e kadar upgrade etcek gircen oyuna
  • update leri manual olarak yap daha kısa sürer ama sen biirsin direk 1299 patch li cilent i indirmen daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.