Şimdi Ara

Oyuncu Bilgisayarı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2000-2500 tl arası bir pc toplamayı düşünüyorum mevcut bilgisayara upgrade yapcağım için her şeyi sıfırdan almam gerekmiyor bana lazım olan;Ekran kartı,işlemci,anakart ve ramler kasa,monitör,ssd falan mevcut sistemimde var.Bu sorudan ayrı olarak başka bir sorum daha var uzun süredir donanım dünyasından uzak olduğum için yenii nesil donanımlarla ilgili herhangi bir bilgim yok bu yüzden bunu da size soracağım sizce yeni nesil donanımları mı bekleyeyim yoksa şimdiki sistemlerden biri yeterli midir?Güncel oyunları orta ayarlarda oynatabilecek bir pc m var o yüzden bekleyebilirim.Zaman ayırıp cevap yazacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Cevap yazacak olan arkadaşlar yazmıştım ama yok galiba cevap yazan
  • ekran kartı işlemci anakart ve ram için 2500 tl bütçenmi var?
  • Evet hocam doğrudur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • op.55 no.1 kullanıcısına yanıt
    Bence bekleyin amd ve nvidia'nın yeni kartları çıkacak.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim yine de sormadan edemeyeceğim bu yeni kartlar ne zaman gelecek çok fazla beklemem gerekiyor mu birde yeni kartlar geldiğinde şimdiki bütçem iyi bir oyuncu bilgisayarı kurmam için yeter mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: op.55 no.1

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim yine de sormadan edemeyeceğim bu yeni kartlar ne zaman gelecek çok fazla beklemem gerekiyor mu birde yeni kartlar geldiğinde şimdiki bütçem iyi bir oyuncu bilgisayarı kurmam için yeter mi?

Şubat civarı amd nin yeni kartları çıkar. 2016 yı beklersen amd yeni işlemci ve ram çıkaracak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LegendarySin kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam Amd'yi bende seerdim ama bu nesil beni bezdirdi cidden driver sorunları vs bu sefer nvidia dan yana kullanacağım tercihimi.Yine de kesin konuşmayayım ama bekleyelim biraz daha bu süre içinde biraz daha para koyarım 2-3 sene rahat rahat götürecek bir sistm toplarım,cevap yazan herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.