Şimdi Ara

Oyunlarda ekran sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    "Bu çözüm olmaz ise servise ver ve sıfırlat, servisten gelince mutlaka recoverynin dvdsini oluştur.
    Başka OS yüklemissiniz garanti dışı falan derlerse dersinki siz asus olarak donanım garantisi vermek zorundasınız. orjinal kullanmamı sadece tavsiye edebilirsiniz.
    Yasal bir hakkındır bu !!! Dersin full burn teste sokun, sıfırlayın onlar yapmak zorunda !!! "

Servis uğraşsın, döndürsün w8e, hem gelince dvd yedeğini al, ayrıca ekimde w8.1 güncellemesi dağıtılacak, grafik uyumsuzluklarının düzeleceğine inanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

"Bu çözüm olmaz ise servise ver ve sıfırlat, servisten gelince mutlaka recoverynin dvdsini oluştur.
    Başka OS yüklemissiniz garanti dışı falan derlerse dersinki siz asus olarak donanım garantisi vermek zorundasınız. orjinal kullanmamı sadece tavsiye edebilirsiniz.
    Yasal bir hakkındır bu !!! Dersin full burn teste sokun, sıfırlayın onlar yapmak zorunda !!! "

Servis uğraşsın, döndürsün w8e, hem gelince dvd yedeğini al, ayrıca ekimde w8.1 güncellemesi dağıtılacak, grafik uyumsuzluklarının düzeleceğine inanıyorum.

Peki bilgisayari aldığım yere dartyemi verim yoksa kendimmi servise götürürim eğer kendim götüreceksem hangi servise götürim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ferjat22 F kullanıcısına yanıt
    http://support.asus.com/ServiceCenter.aspx?SLanguage=tr-tr

1 - ANKARA Yetkili Teknik Servisi(ANKARA Service Center) Cevizlidere Mahallesi, Cevizlidere Caddesi, No: 61-A, Çankaya /ANKARA
    2 - ASUS Service Center - Istanbul Alemdag Caddesi Masaldan Is Merkezi C Blok D 1 Kisikli / Uskudar / Istanbul +90-216-524-3000

Bunlardan birine vereceksin ya da kargo ile göndereceksin.
    Dartyi aradan çıkart, onlar sadece satıcı, servise göndermeden önce MUTLAKA ARA, ne istiyorlar, hangi belgeleri, hangi kargoyla.
    Biz HP de, arıyoruz, elinde bir kutu ile UPS kargo geliyor, kutuya koyuyoruz, 3-4 gün içinde yine UPS adrese teslim geri getiriyor.
    Dell de belli bölgelerde eve servis yapıyor.
    Asusu bilmiyorum.
    Sen ara sor, en iyi onlar bilgi verir, yanlış yönlendirmeyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

http://support.asus.com/ServiceCenter.aspx?SLanguage=tr-tr

1 - ANKARA Yetkili Teknik Servisi(ANKARA Service Center) Cevizlidere Mahallesi, Cevizlidere Caddesi, No: 61-A, Çankaya /ANKARA
    2 - ASUS Service Center - Istanbul Alemdag Caddesi Masaldan Is Merkezi C Blok D 1 Kisikli / Uskudar / Istanbul +90-216-524-3000

Bunlardan birine vereceksin ya da kargo ile göndereceksin.
    Dartyi aradan çıkart, onlar sadece satıcı, servise göndermeden önce MUTLAKA ARA, ne istiyorlar, hangi belgeleri, hangi kargoyla.
    Biz HP de, arıyoruz, elinde bir kutu ile UPS kargo geliyor, kutuya koyuyoruz, 3-4 gün içinde yine UPS adrese teslim geri getiriyor.
    Dell de belli bölgelerde eve servis yapıyor.
    Asusu bilmiyorum.
    Sen ara sor, en iyi onlar bilgi verir, yanlış yönlendirmeyeyim.

peki teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.