Şimdi Ara

OzaN buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ozan bişey dicem burda şöyle bir etkinnlik yapalım.Şimdi siz 29 m yi aldınız ya kral sizsiniz.amerikan güreşi gbi şu anda tahtta siz oturuosunuz o krallığı elinizden almak isticek kişiler olcak fakat 29 m flan wermiceksiniz sadece kral olarak ilan edilcek şu anda kral sizsiniz size battle teklifleri gelicek gelen teklifte mesela bn attım sen kbul ettin burdan sölicem zaten 1. maçı bn yendim 3. maç yapıcaz bnm o krallık tahtına oturabilmek için

Nasıl fikir !!!!
    Fikir doancan44 e aittir 3 gündür maç için bekliorum

• anlayamadım bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: _fLaSh_

anlayamadım bişey

üzülmene gerek yok bende bişey anlamadım
  • mantıksız hidayet abi o 29 m i kaç günde verdi. Ve birsürü can yandı bir çırpıda verilcek bi poke deil. Hem bu sadece dh da ama snn dediğin tüm dünyayı ilgilendirirdi prestij olayı vardı. ozan nie 29 mini tehlikeye atsın ne zorluklarla kazandı.snn gibi birini yenerek onn eline ne geçicek. Ama sn onu yenersen 29 m hiç adil deil ve tmm mantıksız.
  • fikir doancan ın bana kızma ve OzaN olur dedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ULUHAn92

mantıksız hidayet abi o 29 m i kaç günde verdi. Ve birsürü can yandı bir çırpıda verilcek bi poke deil. Hem bu sadece dh da ama snn dediğin tüm dünyayı ilgilendirirdi prestij olayı vardı. ozan nie 29 mini tehlikeye atsın ne zorluklarla kazandı.snn gibi birini yenerek onn eline ne geçicek. Ama sn onu yenersen 29 m hiç adil deil ve tmm mantıksız.

+150000005013026895
  • siz turnuvamı yapalım dionuz anlamadı ben onu
  • bidakka olay sadece krallık olayı mı :ozaman olur. yani venesaur u vermicek öle desenize
  • bence savaşçaklar ve kazanan venuasarı alacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: _fLaSh_

bence savaşçaklar ve kazanan venuasarı alacak

Senin eski nick ne
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.