Şimdi Ara

P4 islemci 9800GTX ekran karti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Agent_777

Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim.hepsini anladim peki Palit nasil bi sirkettir? Azerbaycanda bi kac kez sordum ama Palit ve Sapphire-in iyi olmadiklarini soylediler.
    hatta bazi kisiler Asus 8600GT -yi Palit HD 3850-den iyi bi ekran karti diye biliyorlar tabi bence bu cahillikden peki siz ne dusunuyorsunuz?

Azerbeycan biraz geriden takip ediyor sanırım donanım dünyasını. 8600 işlemcisi 3850 işlemcisinden daha iyi değil. 9600 ile kıyaslasalar kabul ancak 8600 ile kıyaslamak ayıp olur. Palit iyi bir marka. Almanızda sakınca yok bence. Sapphire de aynı şekilde. Neden öyle demişler anlamadım...
  • bunun sebebi Asusu her her ovmeleridir.bunu diyenler de zaten GAMER ler diyil sadece PC kullanicisi olan 1 2 insan. zaten burda 1GB diye 8500GT be alarlar tabi bu da magaza sahiplerini satis politikasidir.bi de burda o kadar cok oyunla ilgilenen yok o yuzden de magazalarda hep vitrinin en ustunde cohunlulukla Asus EAH 3850, Asus 8800G 1GB 9600 G 1 GB ve s. ekran kartlari olur ve fiyatlari da astronomiktir genelde
  • Bi de beni en cok gulduren ekran karti denince git ci fors al derler ve sonra duzeltirler en vidia ci fors al o iyidir diye bilmis-bilmis eklerler
  • Bu biraz görecelidir. Kıyas yapılan kartlara göre değişir. Kalkıp da 8800GT ile HD 3850 ya da HD 3650 kıyaslanırsa (ki 3650 bariz çok daha kötü kalır) 8800GT tabii olarak daha iyi olacaktır. Yine HD 3850 ile 8500GT ya da 8600GT kıyaslanırsa bu sefer Radeon daha iyi olacaktır. Aynı sınıfın kartları kıyaslanmalı.

Asus ürünleri genelde farklı oldukları için (soğutma ve hız bakımından) fiyatları yüksek olur. Asus 8800GT 1GB ben ekran kartımı alırken (123$) yaklaşık 240$ civarındaydı. Asus güzel midir tabii güzeldir ancak pahalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 9 Ekim 2008; 0:27:12 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.