Şimdi Ara

PALİO 1.4 EL 2000 Model Klimalı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
10.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • deneyimli arkadaşlara sesleniyorum. palio 1.4 EL 2000 model almayı düşünüyorum. klimalı ve bir parça boyası var. lpg hiç takılmamış. fiyatı 8700 tl. sizce almalımıyım? bu araçlar güncel fiyatlarla km de ne kadar benzin yakar? lpg taktırsam ne kadar yakar? cvp verirseniz sevinirim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

PALİO 1.4 EL 2000 Model Klimalı

PALİO 1.4 EL 2000 model araçlar, hem rahat hem de uygun fiyatlı bir seçenek arayanlar için ideal bir otomobildir. Bu araçlar, kullanışlı boyutları ve düşük yakıt tüketimiyle bilinirler. Peki, bu araçlarda klima var mı?

Evet, 2000 model PALİO 1.4 EL araçlarında klima bulunmaktadır. Bu özellik, özellikle sıcak yaz aylarında sürüş konforunu artırır ve yolculuklarınızı daha keyifli hale getirir.

PALİO 1.4 EL 2000 model araçlar, sınıfındaki diğer rakiplerine kıyasla uygun fiyatlıdır. Ayrıca, Fiat'ın güvenilirliği ve yaygın servis ağı sayesinde bu araçlar uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

İkinci el pazarında, PALİO 1.4 EL 2000 model araçlar oldukça popülerdir. Bu nedenle, bu araçları satın almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanız ve farklı satıcıları karşılaştırmanız önerilir.

Son olarak, Fiat Siena ve Palio modelleri teknik olarak farklı araçlar olsa da, her ikisi de aynı üretici tarafından üretilmektedir. Bu nedenle, bu araçların klima özelliklerini araştırırken her iki model için de aynı bilgileri bulabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth82

deneyimli arkadaşlara sesleniyorum. palio 1.4 EL 2000 model almayı düşünüyorum. klimalı ve bir parça boyası var. lpg hiç takılmamış. fiyatı 8700 tl. sizce almalımıyım? bu araçlar güncel fiyatlarla km de ne kadar benzin yakar? lpg taktırsam ne kadar yakar? cvp verirseniz sevinirim.

arkadaşım benim 2004 model 1.2 16 v aracım bile km de gecen haftaki degerleri soyluyorum 265 krş yakıyor 1.4 kim bilir ne yakar sakın alma uzak dur benden sana tavsiye o paraya ne alınır bilmem ama paliodan uzak dur...
  • arkadaşalar özür diliyorum konu ile alakası yok ama sormak zorunda kaldım.Arkadaşın 98 model 16 V 1,6 palio su var.triger seti değişcek

hangi marka kullanıyor fiat?
    Ayrıca hiç değişim yaptıran var mı?
    Maliyeti ne kadar?

yozgatta sanayi yok desem yeridir.bilmeden sanayiye gitmek istemiyoruz.
  • Hep çok yakıyor deniliyor arkadaşlar az yakan mı kaldı allahaşkınıza araçlar çok yakmıyor benzin pahalandı,biraz araçları suçlamayın,benzin fiyatına bakın,motor aynı motor neden fazla yaksın?ayda bir benzine zam gelirse tabii ki araçlarımız çok yakacak bence konunun özü benzin fiyatları...
  • çok yakma konusu o kadar da önemli değil bence . bizde 90 model serçe var benzini çok harcıyor mesela . ona bakınca palio çok süper kalıyo . km de 50 kuruş yakacak halide yokya.
  • Evet Netrex2 size katılıyorum:

Tabii ki lütfen kendimizi üzmeyelim bu benzin fiyatları bu şekilde arttığı sürece tüm motorlar fazla yakacaktır,araçlarınızın teknik sınırlarını zorlamayın,standartlar neyse ona bağlı kalmak zorundayız,buji de değiştirsek filtre de yenilesek bu yakış sadece psikolojik olarak düşecek.....Sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eroll -- 19 Mart 2010; 15:33:34 >
  • Ben bir yıldır 2001 Fiat Siena 1.4 EL kullanıyorum. Bildiğim kadarı ile Palio ve Siena'da aynı motor kullanılıyor.
    LPG ile 18 kuruş yakıyor. Benzin ile kullanınca ortalama 30 kuruş'un altına düşmez.
    Yılda kaç km yaptığına bakmadan LPG taktır derim.
    Senin alacağın arabanın fiyatı iyi görünüyor. Bence alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.