Şimdi Ara

Panasonic - Mitsubishi Klima tercihi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sonuç olarak klimada hangi marka daha az tüketim yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying Bird

quote:

Orijinalden alıntı: Tosun911

quote:

Orijinalden alıntı: Shadowlands

Ben olsam bu modeli alırım bakın değerlerine

SEER ve SCOP olarak inceleyiniz.

http://www.modernklima.com.tr/Mission

Tamam hocam bir de bu model için fiyat alacağım ama bu mission mideanın en alt modeli değil mi?

Ülkemizde satılanlar içinde orta üst seviye.
    Zaten linklere bakarsanız göreceksiniz.

Hocam linklerde verilen klimalar mideanın en özellikli klimaları birçok özelliği var ben o açıdan sordum mission en alt modeli mi diye. Bir de dış ünite çok ses yapar mı acaba ? lojmanda oturuyoruz zira milletin kafasını şişirmesin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shadowlands

Ben olsam bu modeli alırım bakın değerlerine

SEER ve SCOP olarak inceleyiniz.

http://www.modernklima.com.tr/Mission

Tamam hocam bir de bu model için fiyat alacağım ama bu mission mideanın en alt modeli değil mi?

Ülkemizde satılanlar içinde orta üst seviye.
    Zaten linklere bakarsanız göreceksiniz.

Hocam linklerde verilen klimalar mideanın en özellikli klimaları birçok özelliği var ben o açıdan sordum mission en alt modeli mi diye. Bir de dış ünite çok ses yapar mı acaba ? lojmanda oturuyoruz zira milletin kafasını şişirmesin.

Yok arkadaşım fazla ses yapmaz sadece kurulumda vakum yapılsın, dış ünite ayaklarına yuvarlak lastik takozlar terazide takılsın.
    Isıtmasıda, serinletmeside çok iyi.
    Dünyada 30 markaya klima yapan kuruluş Midea.

tamam hocam mission için fiyat araştırması yapacağım hafta sonu kısmet olursa.

• tüketim değeri hangisi
  • varmı bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flying Bird kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıcıyım...! ne yaşadıysam onu yazıyorum. Ayrıca Evimin fotoğraflarını bile atttım .
    Forumun amacını saptırıp burayı ticarethaneye dönüştüren kişilerden değilim.
    Bende ki Midea nın Premier modeli 2013 model harika. Panasonictende yaşadığım problemi isim vererek bile anlatabilirim sıkıntı yok.

• Shadowlands S kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediğimin neyine dikkat çekmeye çalıştınız anlamadım. Panasonici ben araştıracak aldım, hatta özellikle üzerinde yazan 22db yazısına aldanarak ve yanlış hatırlamıyorsam özelliklerini; 20000 den 26000 Btu ısıtma ya kadar çıktığı için ue18 modelini almıştım.
    Belki klima dayanıklıdırki önceki serisi Çin yeni serisi Thailand üretimi olmasınada ilgi duymuştum.
    Ama Ben klimadan Hayır görmedim aksine servisten Sahtekarlık gördüm bunu ispatlayabilirimde..
    Midea 18000lik premier klimayı bulan arkadaşa da ben kullanıyorum çok iyi dedim. Bunda ne var anlamadım.

Forum bilgiye ihtiyacı olan insanlara yardım etme kürsüsü fakat burayı ticarethaneye çeviren arkadaşlar bunun böyle olduğunu malesef unutuyor.
    Emin olunki ben onlarda değilim.
    Eğer öyle olsam ME'de yanlış keşifler karşı karşıya kalmazdım.Onuda burada paylaşmazdım.

• Birine Alah bir dese inanmıyorum okuduğunu anlamayanların klimayı nasıl kullandığını Allah bilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: schubo85

Ben kullanıcıyım...! ne yaşadıysam onu yazıyorum. Ayrıca Evimin fotoğraflarını bile atttım .
    Bende ki Midea nın Premier modeli 2013 model harika. Panasonictende yaşadığım problemi isim vererek bile anlatabilirim sıkıntı yok.

Sende anlama problemi var.
    Panasonic servisi sorunlu, Midea servisi iyi demek için kafayı iyi bulmuş olman lazım.:-):-):-)

Her iki firmada aynı daha bunu bilemeyecek seviyedesin.

İnsanlar ile alay etmeye terbiyesizlik yapmaya utanmıyor musunuz? Yazıklar olsun sizlere gerçekten.

• Flying Bird kullanıcısına yanıt
    Insanlara yardımcı oluyor gibi görünüp onları Kandıra zavallı insan. Şükür olsun anlama kabiliyeti yerinde bu teknik detayları bilmek zorunda değilim ama senin fikrinde zikrinde belli.
    Sen insan olsan tanımadığın insana bu cümleleri yazmazsın yazıklar olsun.

• quote:

Insanlara yardımcı oluyor gibi görünüp onları Kandıra zavallı insan. Şükür olsun anlama kabiliyeti yerinde bu teknik detayları bilmek zorunda değilim ama senin fikrinde zikrinde belli.

Haklısınız hocam. Bu üyenin mesajlarını arattım işine gelmeyince alay terbiyesizlik yapıyor dikkate almayın.

• Seviyesine indiğim için herkesten Özür diliyorum,bu forum amacından sapmış..!
    Hayırlı geceler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

quote:

Sende anlama problemi var.
    Panasonic servisi sorunlu, Midea servisi iyi demek için kafayı iyi bulmuş olman lazım.:-):-):-)

Her iki firmada aynı daha bunu bilemeyecek seviyedesin.

İnsanlar ile alay etmeye terbiyesizlik yapmaya utanmıyor musunuz? Yazıklar olsun sizlere gerçekten.

Sen bak işine.:-)
    Terbiyeden, ahlaktan, Allahdan, kurandan, Hadisten, sünnetden en son söz edecek kişi gibi bir izlenim bıraktın bende.:-)

Kimin ne olduğu belli anlatmaya gerek bile duymuyorum :))).

• quote:

Haklısın bunlar bildiğin çete gibi millete yanlış bilgi veriyorlar amacı tavsiye ettiği klimalar belli kimin için çalıştığı belli yazık ama bunlara inanıp klima alanlara işleri güçleri forumda diğer markaları kötülemek ya diyorum ben yaşamış olmasam kendimden şüpheleneceğim o kadar iddalı konuşuyorlar zavallı insanlar o tavsiye ettiğiniz klimalardan gelen paralar haram olsun burada bende bunlara inandım o zoruma gidiyor. Dürüst insanların Susup böyleleri forumda ve diğer forumda cirit atıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasancahitaslan

tüketim değeri hangisi

Soğutmada 2700Watt

Isıtmada 2610Watt

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.