Şimdi Ara

Para kazanmak isteyen beri gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar, içinizde akrilik iplik ticaretiyle ilgilenen var mı? Ağırlıklı olarak triko ipliği. Kalınlık farketmeksizin bu işle ilgilenen arkadaşlar varsa forumda ya da çevrenizde pm atmanızı rica ediyorum. Efsane para var bu işte. Benim babam komisyoncu olarak ipliği alıp satıyor, bu ara tam dönemi zaten, müşteri çok ama mal yok. Dediğim gibi bağlantılarınız varsa eğer bana ulaşın, beraber kazanalım.

Edit1: Ayrıca elinde birikimi olan arkadaşlar varsa çekinmeden bu işe girebilirler, her türlü yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo* -- 13 Şubat 2014; 1:16:27 >

• up up up
  • up up up
  • Merakimdan soruyorum hangi ilde yasiyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pi10 kullanıcısına yanıt
    Gaziantep aslen hocam, ama İstanbulda okuyorum.
  • hahahah hocam bari destekli sallasaydın
  • Yok mu beyler para yapmak isteyen? Nerde girişimci ruh nerde azim?
  • up up up
  • up up up
  • Bu saatte ne ipliği ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up up
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    öyle denk geldi valla
  • hocam aliexpressten hiç alışveriş yapmadım, kaldı ki pek güvenemem yani burdan ticaret yapmaya, sonuçta az uz para dönmeyecek yani, ipliğin kalitesini görmeden insanları görüp anlaşma yapmadan burdan alım satım yapmak çok zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo* -- 13 Şubat 2014; 3:38:52 >
  • çin malı isterseniz tedarik edebilirim
  • İş hakkında bilgi ve tecrübelerinizi detay olarak alabilirim josee_cm@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.