Şimdi Ara

Paraf Akaryakıt Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
3.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Paraf kampanya yapmak icin yapmis kampanyayi. 150 TL yi normal vatandas gidemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı girdi çabuk patladı. Bende yılını doldurmasını bekliyorum cüzdanımda boşuna yer kaplıyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf Card'ım yok 657'ye tabi olmama rağmen başvurumu onaylamadı.Üstelik şubeden gelir belgesini ekleyerek başvuru yaptım.
    Hızlı giden atın .... seyrek düşer ParafCard'a uygun bir söz :)
  • Sayın ilgili,
    150 tl 4 defa akaryakıt alışverişinde ParafPara veren kampanyaızı görünce önce şaşırdım.
    Sonra "Ayrıcalıklar bu Parafta" böyle bir şeymiş demek dedim (!)
    Şu tarihe kadar hiçbir kredi kartı 100 TL üzerine akaryakıt kampanyası yapmadı.
    Bu kadar gereksiz ve işlevsiz bir kampanya daha önce yapılmamıştır.
    Bankanızın bu ve benzeri kampanyalara devam etmesi durumunda 1 yıl dolmasından itibaren kartımı kapatmayı düşünmekteyim artık.
    Bilgilerinize sunarım.

https://www.parafcard.com.tr/MusteriHizmetleri/BizeUlasin
    yazdım az önce....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umityasar -- 18 Eylül 2013; 9:06:33 >

• Ben İstanbul-Alanya yapacağım bayramda. Denk geldi ama gerçekten rakam çok abartılı. Orada gezme ile hem paraf hem de bonusu çıkarabilmem lazımdı. Ama çüş dedirten 600 TL + 400 TL: 1.000 TL mazotla ben Van'a gider gelirim herhalde :)

Zaten kart bankacılığı konusunda berbat durumda. Ekstresine bakıyorsunuz; harcamanız, sonraki taksitler, bir sonraki hesap kesim tarihi vs. eksik. Ödenmiş meblağı için daha bugün faiz işletimden bir sürü uğraştım telefonda. Makinasına para yatırırken parama el koydu. 1 haftada 10 kez aradım, zor hesaba geçti. 50 TL de giydirdi sanırım :) Borcumu kapatayım ben de paraf kartı kapatacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhan Hoca -- 9 Ekim 2013; 16:54:07 >
  • Yeni yeni kampanya uyduracaklarına milletin elindeki birikmiş puanları harcayabilmesi için işyeri anlaşması yapsınlar...
  • Harbiden yani iyiki gaza gelip Paraf kart almamışım sinirden yırtar atardım o kartı ben ...
  • şaşırmış bunlar allahtan bi kça kredi kartı varda onlardan faydalanıyoruz
    diger kampanyalarında da şaşırmışlar
    puanı hediye ediyo bi hafta sonra geri alıyor sanki harcayacak çok yer varmış gibi
    kim akıl veriyorsa pazarlama elemanlarına
    allah akıl fikir versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenicihan

Paraf Card'ım yok 657'ye tabi olmama rağmen başvurumu onaylamadı.Üstelik şubeden gelir belgesini ekleyerek başvuru yaptım.
    Hızlı giden atın .... seyrek düşer ParafCard'a uygun bir söz :)

657 olunca ne oluyorki.brujuva mı olduğunu zannediyosun .töbe töbeee
  • erdil790 kullanıcısına yanıt
    İlk mesaj ve atar...

Arkadaş; "devlet memuruyum,kaçağım göçeğim olmaz,güvenilir kişiyim" anlamında söylemiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Ben İstanbul-Alanya yapacağım bayramda. Denk geldi ama gerçekten rakam çok abartılı. Orada gezme ile hem paraf hem de bonusu çıkarabilmem lazımdı. Ama çüş dedirten 600 TL + 400 TL: 1.000 TL mazotla ben Van'a gider gelirim herhalde :)

Zaten kart bankacılığı konusunda berbat durumda. Ekstresine bakıyorsunuz; harcamanız, sonraki taksitler, bir sonraki hesap kesim tarihi vs. eksik. Ödenmiş meblağı için daha bugün faiz işletimden bir sürü uğraştım telefonda. Makinasına para yatırırken parama el koydu. 1 haftada 10 kez aradım, zor hesaba geçti. 50 TL de giydirdi sanırım :) Borcumu kapatayım ben de paraf kartı kapatacağım.

Ben 600 tl lik mazotla 3000 km yol yaptim yazin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Hoca

Ben İstanbul-Alanya yapacağım bayramda. Denk geldi ama gerçekten rakam çok abartılı. Orada gezme ile hem paraf hem de bonusu çıkarabilmem lazımdı. Ama çüş dedirten 600 TL + 400 TL: 1.000 TL mazotla ben Van'a gider gelirim herhalde :)

...........4*150 den sonrakı akaryakıt alımınıza 50 tl indirim yapılacak..............................kampanyadan faydalanabılecek arkadaşlar ......DİKKAT...PARAF PARA VERMIYECEK..4*150 DEN SONRAKI AKARYAKIT ALIMINIZA 50 TL İNDİRİM YAPILACAK....BILMEYENLER OLABILIR UYARAYIM DEDIM.....

• Hiç değilse Opet Online'da geçerli olsa iyiydi. O zaman işe yarardı.
  • SİVRİ zeka paraF

• Görmemişim bu kampanyayı..
    Yuh diyorum.. hiç bir LPG'li bu kampanyadan faydalanamaz (60 lt deposu yoksa)
    150 TL ne la..
  • Arkadaşlar 31 Ekime sadece 600 TL lik akaryakıt almakla bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. 31 Ekime kadar Beşinci bir alışveriş yapmanız lazım.
  • ŞUANDA DA TOTAL KAMPANYASI VAR AMA MARMARA BÖLGESİNDE PARAF CİHAZI OLAN İSTASYON BULAMADIM.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.