Şimdi Ara

Paraf başarı kampı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
4
Favori
20.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takipteyim. Kullanan ya da alan bir arkadaş çözüp detaylı inceleme yapar umarım
  • paraf kamp da güzelmiş sizce bu mu yoksa bilgi sarmal mı alınmalı çözenler fikirlerini belirtirse sevinirim
  • Biraz zorlayarak her gün Paraf ve Sarmal'dan birer fasikül çözülebilir aslında ama zaman kaybı mı olur 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyrax -- 4 Ocak 2020; 22:9:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sarmali gecen sene cozmustum guzeldi de paraf cok daha sağlam duruyor.Ayt si de mart gibi ciksa efsane olur.Tyt si alinir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apexs kullanıcısına yanıt
    Bunu çözmek yerine tyt de genel deneme atıp eksik kapatmak daha mantıklı olmaz mı hocam. Anladığım kadarıyla bunun tek olayı geçmiş konuları tekrarlatmak
    Hocam soru sayısı çok fazla bu kadar kasmaya gerek var mı bilmiyorum siz bilirsiniz

Hocam Sarmal'ın AYT'sine baktınız mı? Eğer güzelse internetten onu alıp Paraf TYT ile çözmeyi düşünüyorum. Birde Sarmal'ın TYT Kamp içeriği ne tür sorular ağırlıklı olarak bulunuyor? İçerisinde bulunan kaliteli soru sayısına göre almaya değer mi?

• Aaa bu çok güzelmiş

• Dyrax kullanıcısına yanıt
    Bende de yok daha almadım. Uygulamasından bakabilirsin çözümlerine.Ayt sini incelemedim bende

• 11.sınıfım sizce 15 tatilde alınır mı şu an tyt netlerim 80-85 karekökte 82,5 yaptım.

• Tavsiye ve öneriler için up

• video çözümlüyse alınır gibi hocam çok faydalı olabilir

• Cozumlu paraf video cozumde

• Bunu mu alsam yoksa deneme mi yapsam bu arada eğer bunu alırsam 10gün ayt bakamicam napsam yav

• Karolinax kullanıcısına yanıt
    Ziyaaa

• bilgi sarmal tyt kamp vakit kaybı gibi geldi bana parafı bilmiyorum ama deneme atmak sanki daha mantıklı
  • Dershane bilgi sarmal kamp verecek parafla çok fark var mı arasında
  • Hocam biz okul ile topluca aldık otuz beşe geldi. Dershaneyle falan konuşsanız toplu alımlarda baya indirim oluyor.
  • Kitabı çözüyorum sarmala nazaran cok daha iyi bence ozellikle fen kısmı ve matematik kısmı çok hoş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.