Şimdi Ara

Parafly'dan 50 TL'ye varan Parafpara (kişiye özel) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
1.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da aynı sms geldi. 2 aydır kartı kullanmıyorum. üye iş yeri vs. belirtmemiş. Ben de MTV'yi ödemeyi düşünüyorum.
  • Zamaninda bir heves alip hic kullanmadigim Parafly icin bana da gelmis. Istedigin yerde istedigin sekilde harca, %25 i kadar Paraf puan demis, max 50 puan ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    İnternet Şube de mi gorunuyor

• gelde sinirlenme yılda en az 500 puan kazanıyorum bana hiç böyle kişiye özel bir kampanya gelmedi gelse çok iyi olur 20 extraparaf para 50 kampanyadan 10 da normal alışveriş puanı 80 puan kazanırız
  • Öğrendiğim iyi oldu, 2 ay nadasa bırakıyorum kartı. Kampanya gelince devam ederim. Kampanya periyotlarını da öğrenebilirsek güzel olur böylece ne kadar zamanda bir nadas yapmamız lazım tespit etmiş oluruz. Onlar çakalsa biz daha çakalız..
  • Bizede gelen giden yok, paraf gunumu degerlendiriyorum sadece...
    Eksi puandayim, artiya gectigim gibi nadasa birakacam...

• Paraf günüm parafpara MTV ödemesinde geçerli mi arkadaşlar?

• 6 aydır ilk defa bu ay kullandım. bu kampanya yokluğunda paraf üstü ve parafgünüm kombosuyla 4 gün önce %8 civarı kazanç sağladı. başka kampanyalar olsa kesinlikle paraf'ı kullanmazdım.

kişiye özel kampanya gelmedi diye küstüm oyunu yapmayın. avantajı yoksa, sana kıyağı yoksa kullanmyacaksın. kullanmazsan ödüllendirilirsin. ben kullanıyorum, çok kullanıyorum ama bana özel kampanya tanımlamıyor mantığıyla takılıyorsanız sıcak fırsatçı olamazsınız. çantada keklik müşteriler daima avucunu yalar.
  • SMS geldi. İnternet şubeye bakmadım henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

SMS geldi. İnternet şubeye bakmadım henüz.

Tesekkur ederim

• Banada geldi dün gidip migrostan paypal yüklemesi yaptım 200 tl hemen mesaj geldi 50.00 tl paraf para kazandınız diye. bende 2-3 aydır kullanmıyordum kartı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman644

Banada geldi dün gidip migrostan paypal yüklemesi yaptım 200 tl hemen mesaj geldi 50.00 tl paraf para kazandınız diye. bende 2-3 aydır kullanmıyordum kartı.

Hocam online işlem merkezinde güncel kampanyalarda gözüküyor mu bu kampanyanız? Bir de sms istedi mi katılım için?
  • erenun E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kampanyalarda gözükmüyordu, katılım mesajıda istemedi.
  • quote:

Yok hocam kampanyalarda gözükmüyordu, katılım mesajıda istemedi.

Harcama yapıp 50 parafpara kazandıktan sonra gözüktü mü hocam?
  • erenun E kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ondan sonrada gözükmedi hemen puanı yüklediler.Tekrar baktım gene görünmüyor.
  • quote:

Yok hocam ondan sonrada gözükmedi hemen puanı yüklediler.Tekrar baktım gene görünmüyor.

Anladım teşekkürler hocam.
  • Merhabalar,
    200 TL market alışverişinin sonrası 50 TL parafpara yazısı fişte gözüktü. Bilginize.
  • mtv ödemesi yaptım,sonra mesaj geldi 50tl paraf para kazndınız diye.ancak hemen yüklenmiyor mu parafpara?internet şubesinde gözükmüyor parafpara.
  • parafly da kart aidatını iade alabilen var mı arkadaşlar
  • Evt banada 75 tl kart ücreti yansımış geri alan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.