Şimdi Ara

PARENTO ve SPATALOS hatta NEXUS serverlarında Çar alınır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Özellikle Parento serverenda hatta NEXUS yeni serverda tamama ermiş , Makul fiyatlar dahilinde tüm bilgileri bilinen en az +10 silah ve Armor basılmış 55 ethernal , Coliseum yada pvp setli ve pvp atak takıları mevcut keyif yapabileceğim end game noktasında çar alma niyetindeyim .

İlgelenen arkadaşalrın talep ettiğ fiyatı ve çarın +10 basılı item , plat medal ve oyun para durumlarını ifade eden detayları yazılı mümkünse resimli vermesini rica ederim .

Not: lütfen End game noktasına yakın olmayan ve +10 basılı olmayan çarlar ve gerekli İD bilgisi eksik olanlar pm atmasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TitanMustafa -- 30 Mart 2012; 10:32:51 >

• Nexus'ta bahsettiğin geara sahip Türk oyuncu bulman imkansız diyebilirim.. Hatta o geara sahip oyuncu bile olmayabilir
  • Evet haklısın henüz 1 ayda yapılabilecekler sınırlı fakat bir iki tane fanatik gördüm çarları tamamlamışlar. Nasıl yaptılar bilmiyorum ama var bizde zaten zamana bıraktık ve yapabilen varsa dedik .....bekliyoruz
  • http://forum.donanimhaber.com/m_59084278/tm.htm

Göz atabilirsin.

İlave olarak 1 Pve takı ve set ( eternal ) 1 M.resist (+8 +7 Pvp etenal set ) 1 m.boos ve m.acc basılı 55 eternal turunu ap set mevcut yani toplamda 5 parçadan 3 tane set mevcut pvp pvp 2 ve pve olmak üzere.
  • göz attım fakat diğer itemlerin ne olduğu hakında bana resimli mail atarsan sevinirim + larını görmek adına , tüm bilgileri mevcutmudur uniq id...vs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TitanMustafa

göz attım fakat diğer itemlerin ne olduğu hakında bana resimli mail atarsan sevinirim + larını görmek adına , tüm bilgileri mevcutmudur uniq id...vs ?

Oyun GameForge sunucularına geçtiğinden beri sadece email adresi ve şifreyi alırsanız yeterli oluyor. Unique id, gizli soru cevap devri bitti. Forum üyeliği almaktan pek farkı yok artık güvenlik tedbirleri açısından

• quote:

Orijinalden alıntı: TitanMustafa

göz attım fakat diğer itemlerin ne olduğu hakında bana resimli mail atarsan sevinirim + larını görmek adına , tüm bilgileri mevcutmudur uniq id...vs ?

Diğer resimler

http://imageshack.us/g/585/aion0229f.jpg/

• internette epicnpc diye arat orda herturlu satılık acc karakter bulursun
  • Bilgi için teşekkür ettim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.