Şimdi Ara

Paris Saint Germain Kariyeri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -Unique

quote:

Orijinalden alıntı: gorkem49

Ansaldinin performansı nasıl önerir misin?

valla hocam daha sadece 1 maç onunla oynadım iyiydi o maçtada. Ama daha pek birşey soyleyemem. Birkaç maç sonra görürüz

ansaldi iyidir fm 2012'de almıştım çok güzel işler yapar alıyorsan çabuk al bence
  • Fazla ofansif değilmi taktiğin ?
  • Antrenör, scout gibi teknik ekibe de önem verin bence. Oyuncu transferinden daha çok işe yaradığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sHepHeRd'

Fazla ofansif değilmi taktiğin ?

Aslında bencede biraz oyle ama bekleri falan defansif oynatıyorum orta sahada defansif oynatmaya calisiyorum eger cok gol yersek degistirebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grocer

Antrenör, scout gibi teknik ekibe de önem verin bence. Oyuncu transferinden daha çok işe yaradığını düşünüyorum.

Oyuncusuzda olmuyor hocam ama sizin dediginizde dogru antrenorler onemli sizin onereceginiz stafflar var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Unique - kullanıcısına yanıt
    FM Genıe scout kullanın
  • Yardımcı program kullanmayın bence. Oyunun keyfi kendi oyuncularınızı bulmak ile çıkıyor. Yani Tsigalko ile şampiyon olmak yerine alt yapıdan aldığın bir oyuncu ile şampiyon olmanın keyfi kıyaslanamaz.
  • quote:

Yardımcı program kullanmayın bence. Oyunun keyfi kendi oyuncularınızı bulmak ile çıkıyor. Yani Tsigalko ile şampiyon olmak yerine alt yapıdan aldığın bir oyuncu ile şampiyon olmanın keyfi kıyaslanamaz.

çok haklısınız hocam bende aynı fikirdeyim genie scouttan cok iyi bi adam bulunca sonra o adam parlayınca gururlanamıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Unique

quote:

Yardımcı program kullanmayın bence. Oyunun keyfi kendi oyuncularınızı bulmak ile çıkıyor. Yani Tsigalko ile şampiyon olmak yerine alt yapıdan aldığın bir oyuncu ile şampiyon olmanın keyfi kıyaslanamaz.

çok haklısınız hocam bende aynı fikirdeyim genie scouttan cok iyi bi adam bulunca sonra o adam parlayınca gururlanamıyorum :D

ben o zaten parlayacak diye üstüne düşmeyip öldürüyorum adamı :D
  • Beyler hepinizden özür dilerim bilgisayarım bir kazaya uğradı ve acil butun bilgisayarı formatlamam gerekti kariyer silindi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.