Şimdi Ara

Passat 1.6 FSI (115) Vs Jetta 1.4 TSI (140) mi ?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Malum inceleme konusu http://forum.donanimhaber.com/m_12223906/tm.htm

Ben uzun süredir bu araçları araştırıyorum ve hala alamadım.

Passat 1,6 şehir içinde gayet güzel giden bir araç, şehirler arası yolda da seni mutlu eder.

ama performanslı kullanmak istiyorsan, hele ki passat 1.8T kullanmışsan, seni jetta paklar.

gel gelelim beni de jetta paklar ama gönlüm passatdan yana.

Bazı arkadaşlar belirtmiş, 1.6 fsi üretimi durdu diye, doğrudur.

ben bu ay içerisinde 1.4 tsi passat siparişi vereceğim, aralıkta geliyor dediler.

• passatta olan herşey jetta 1.4 tsi 170 hp comfortlineda var sadece elektromekanik el freni ve koltuk aksamı(deri ve elektrikli, ısıtmalı) en üst donanım passattan bahsediyorum ki 2000 turbo olandan fiyatı 95 milyar jetta 50 milyar, 100 km hızlanma değerleri arasında 0.5 sn fark var iyi bir şöför bu farkı hissetmez son hız değerleride çok yakın, jettanın 170 hp versiyonu diğerlerine göre daha alçak, güçlendirilmiş şase, silindirler, ve süspansiyon sistemi var, prestij olsun passat olsun dersen ver 95000 ytl al ama 1.6 fsi alırsan bence sınıfta kalırsın, bir bak istersen :-)
     Passat 1.6 FSI (115) Vs Jetta 1.4 TSI (140) mi ??

• konfor isteniosa Passat,performans isteniosa Jetta TSI....Jetta da konforlu ama Passat'a göre sınıfı gereği bi kalem düşük...
  • quote:

Orjinalden alıntı: (TATANGA)

arkadaşım ben wolksvagen de çalışıyorum

passat 1.6fsi olanı alman daha mantıklı

bize gelen müşteriler passat 1.6fsi triptronik vitesden çok memnun

jetta 1.4 tsi passata göre fazla yakıyor nedenine gelince araçta hem turbo hem supercharger mevcut

tsı motorda tam olarak adı konulmamış debriyaj balata sorunu var

tatanga arkadaşım nerdesin gelelim şu balata sorununu halledelim garantiden o zaman
    hemde vw çalışanısın yarın ilk iş sana gelmek cezan bittisn gelmeyen top olsun!

tsi hem performans hem ekonomi olarak özellikle 1.6fsi otomatikle karşılaştıralamaz!
    eger karşışaltırmak istersen ben burdayım her zaman ekonomi olarak her zaman üstün tsi

• @meke

Passat 1.4 TSi fiyatları alabildin mi? Nedir?

Bir de TATANGA nick'li kişi, Vw'de çalıştığını söyleyerek, Passat'ların üstünlüğünden falan bahsediyor. Kimse Passat'ın kalitesine diyecek bir lafı yok, segmentindeki en kaliteli arabalardan birisi. Ama az yukardaki meke nickli arkadaş bile, yukarıda linkinide verdiği topic'te

-Motor sesi biraz fazla geliyor, çünkü 5000+ devir çevirmeden hızlanmıyor
    - O tip hızlanmalarda anlık tüketim 99,9 lt/saat vuruyor

demiş. O hem, ilk defa bunu söyleyen de değil. internetteki araba sitelerinde yapılan testlerde de benzer şeyleri söylüyorlar...

???
  • passat mı konforlu:)

http://forum.donanimhaber.com/m_9277191/mpage_14/key_//tm.htm#17548672

benim yazımı oku.eğer araçta yüksek sese (yol ,motor ,rüzgar ,zayıf işçilik tıkırtı) dayanabilirsen passat iyidir.bence test sürüşü yapmadan alma.ayrıca yeni modeoyu da dene bir arkadaşım önceki kasadan memnun ,gerçi passatında eski kasası iyiymiş. abi sen test sürüşü yap(engebeli eski bir yolda birde 140-150 yap test arabasıyla rüzgar ve lastik sesi için...
  • 2 araç arasında gözler passatta olacaktır passat tabiiki onun yolda akışı jettada ne arar atın büyükolsun koşmasın mühim deyil
  • İkiside değil Mondeo
  • c şıkkı MONDEO
  • ben bu ay içerisinde 1.4 tsi passat siparişi vereceğim, aralıkta geliyor dediler.

Arkadaşım sen bu bilgiyi nerden aldın???Ben General Oto'ya sordum 'yok öyle birşey' dediler bana???
  • quote:

Orjinalden alıntı: blondboy

quote:

Orjinalden alıntı: meke
    ben bu ay içerisinde 1.4 tsi passat siparişi vereceğim, aralıkta geliyor dediler.

Arkadaşım sen bu bilgiyi nerden aldın???Ben General Oto'ya sordum 'yok öyle birşey' dediler bana???

aynı şekilde bende sordum.yok öyle birşey dediler.eğer olay gerçek ise bu vw satıcıların bundan haberi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 19 Eylül 2007; 21:40:14 >
  • Orjinalden alıntı: blondboy

1.4 TSİ passat çıktıda haberimiz mi yok Bencede doğru karar olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdor -- 22 Eylül 2007; 23:39:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.