Şimdi Ara

Peki ya Hulk vs Batman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Phenomenonn

Batman alır hulk beyinsizin teki.

birader sen paranoyak bi batmani fanisin belli oldu. (bkz:pp) iron mani de alir hulkuda alir yok ya :D ulan adami ordu alamiyor sende gelmis burda fanboyluk yapiyorsun bide bana diyene bak peh peh peh. batmani bu kadar abartmayin yok emp si yok heat visionu var yok mantikli dusunurse batman alir jdjxjjd guldurme beni ya digerlerinin eli armtmu topluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kekomania

quote:

Batman alır hulk beyinsizin teki.

birader sen paranoyak bi batmani fanisin belli oldu. (bkz:pp) iron mani de alir hulkuda alir yok ya :D ulan adami ordu alamiyor sende gelmis burda fanboyluk yapiyorsun bide bana diyene bak peh peh peh. batmani bu kadar abartmayin yok emp si yok heat visionu var yok mantikli dusunurse batman alir jdjxjjd guldurme beni ya digerlerinin eli armtmu topluyor?

Konuşmalarımıza biraz dikkat edelim.
  • Phenomenonn kullanıcısına yanıt

mahallenin muhtari bile demiyorum ama iron mande hulkda alir batmani iron man de kendini gelistirir hulk zaten adamin anasini aglatiyor sen hala yok matmobil yok bilmemne ulan vs diyoruz adam hala araba diyor jeixjajdjaxbxjshcajxhshajcajxjsisichajxua
    yaksamlr.
  • quote:

mahallenin muhtari bile demiyorum ama iron mande hulkda alir batmani iron man de kendini gelistirir hulk zaten adamin anasini aglatiyor sen hala yok matmobil yok bilmemne ulan vs diyoruz adam hala araba diyor jeixjajdjaxbxjshcajxhshajcajxjsisichajxua
    yaksamlr.

Darkseid ve HellBat'i bi araştır Darkseid 3 tane hulku harcar Batmande hellbat ile darkseidi harcıyor.

• Phenomenonn kullanıcısına yanıt
    batmani yenecek kimse yokmu hocam peki
  • quote:

Var tabiki de superman için ne kadar zırh tasarlasada bişe yapamıyor ama hellbat ile yener supermani daha .çok isim varda yazmayım uzun uzun
  • Spoiler_ kullanıcısına yanıt
    Bu versus un açılmasına gerek yok. Sonuç çok açık. Hulk.
  • quote:

quote:

Var tabiki de superman için ne kadar zırh tasarlasada bişe yapamıyor ama hellbat ile yener supermani daha .çok isim varda yazmayım uzun uzun

Hellbat earth prime Batman in, vaz gec su zirhi soylemekten

Canon Batman in oyle bir zirhi yok. Olmadi da, yapmayacakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Zırh yapsa bile ağırlığı ve dayanıklılığı sonsuz değil ya

Uzun zaman olmuş yorum yazmayalı :)

Tyler Durden kardeş Hulkunda gücü sonsuz değil Batman'in superman'e dayanan bir zırhı var (Haz-Bat) diye hulka mı dayanamayacak ?
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    Tamam işte ona dayanan zırhıda var Haz-Bat 'de konu hulk vsbatman
  • quote:

Tamam işte ona dayanan zırhıda var Haz-Bat 'de konu hulk vsbatman
    Batman prep yapmadan Hulk'un karşısına çıkmaz zaten rahat olun. Konuyu kendi içinde çeliştiriyorsunuz. Batman ilk karşılaşmada Hulk'u yenemeyeceğini anlayacak kadar zeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hulku da hiç sevmem bea
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi

Hulku da hiç sevmem bea

Alıntıları Göster
    Bence Hulk alır.
  • Buna batman alır diyenler en büyük cahildir

Hulk batmane bir vurur batmanin kırılmadık kemiği kalmaz tüm beyin hücreleride ölür artık zekide diyemez kimse
  • Normal şartlarda; Batman ile Hulk'un ilk karşılaşması olursa ve Batman, Hulk hakkında hiç bir bilgiye sahip değilse, Hulk Batman'i parçalar. Ama, olur da sağ kurtulursa Batman, bir yolunu bulup Hulk'u durdurur. Adam, Süperman'i bile durdurdu. Klişe ama "Batman hazırlıklı olursa alır" lafı geçerli diyorum ben. Her ne kadar Hulk'ı sevsem de, Batman yabana atılacak bir karakter değil.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Hazırlıklı olsa bile hulku çok sinirlendirirse bir gama patlaması yapar batmanin kim olduğu bile unutulur zaten yumruk yumruğa dövüşü saymıyor batmanin vurduğu hulka masaj gibi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Hazırlıklı olsa bile hulku çok sinirlendirirse bir gama patlaması yapar batmanin kim olduğu bile unutulur zaten yumruk yumruğa dövüşü saymıyor batmanin vurduğu hulka masaj gibi gelir

İşte bak Batman Hulk'ı bir şekilde Bruce Banner formuna dönüştürüp durdurabilir. Zaten Hulk'ı yenebilmenin tek yolu onu sakinleştirmek. Daha fazla sinirlendireceğini sanmıyorum. Fiziksel güç olarak zaten şansı yok Batman'in. Başka bir yol bulabilir diye düşündüm.

• Wally-West kullanıcısına yanıt
    Şimdi sana katılıyorum anca sakinleştirip yenebilir yoksa direk savaşda yenilir
  • Batman Hulk'u yenemez anlık savaşta ..

Rejenerasyon

Mistik Duyular

Dark Magic (Kara Büyüyü) absorbe etme

Gama ray yayma

Transmutasyonlara direnç

Madde manipülasyonu (Molekülleri subatomik seviyede yeniden düzenleyen Sonic Assault Rifle'den Sonic Vortex'i kullandı)

Transformasyon vs.. vs...

Bruce Banner ayrıca zeka olarak "extraordinary genius" . Batman ile denk bu da .. Yani prep savaşı olsa bile şansları eşit ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 20 Mart 2018; 18:46:26 >
  • Yauv Batman adam mı ki hulk’ı yensin :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.