Şimdi Ara

PERENTO SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scaryman34 -- 9 Nisan 2012; 11:34:58 >

• arkadaşlar ilgisiz lütfen mesaj atmayınız ,
  • Hayırlı satışlar hocam.
  • Teşekkür ederim evlilik oyunu bitiroyor harbi :)
  • hayırlı satışlar guzel char. Ap takılar tamamlanınca tadından yenmez :)
  • Teşekkür ederim ap var karakterde şu anda zaten sizde biliyorsunuz 1 haftada yığında ap alıyorsunuz şimdiki sistemde :)
  • UP
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaryman34

Teşekkür ederim ap var karakterde şu anda zaten sizde biliyorsunuz 1 haftada yığında ap alıyorsunuz şimdiki sistemde :)

konunun yeri değil belki ama böylelikle up olmuş olur:)
    ben 1.5 sene önce bıraktım yeniden dönme ihtimali var.merak ettim sistemde ne değişti de artık ap kolay kasılıyor?yeni mekanlarmı,ap ödüllerinde atıyorum %50 artşmı oldu veya her neyse.
    bilen bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim.benim zamanımda epey vakit harcıyodum ap için.dred kalelerdeki quest ler vs.şimdi durum nasıl merak ettim.
    hayırlı satışlar bu arada.
  • eski sistemde biliyorsundur kalelerden ve dredden artı pvpden ap gelırdı sımdı eso denılen bır map var bu mapde bız genelde 2 kısı gırıyoruz ama 3 kısı gıren arkadas en azından 15 k ap alıyor gunluk 3 dred yapsan kazandıını var sayarsak questlerle 23 k da oyle gelıyor e tabı pvp duskunu bırı ısen bı o kadar belkıde daha fazlası apde oyle alırsın ısın kısası ap kasmak ve plat yapmak artık cok basıt ek ne var oyunda dersen arena sıstemı geldı arenadan kazandıgın platlarda ethernal pve ve pvp ıtemler alabılıyorsun artı olarak her gun pvp yapma ımkanın doguyor ınsanlarla prento serverında ısen sayet ozelden sana nıckımı atabılırım ıstersen yardımcı olurum,
  • up
  • arkadaşlar başlık değişmiştir takas düşünen arkadaşlarda yazabilirler,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.