Şimdi Ara

PES 14 'te Sadece Galatasaray varmis! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum o sene uefa federasyonumuza sen gonderme dedi ben almiycam ama sen fener yerine baskasini yolla dediler. Resmi olarak 2 yil once men edilmedi. Federasyon yollamadi feneri.

birde olayi baska yerlere cekmiyorum ayrica. Sonucta bizim federasyon lisans isini klupler birligine birakmis. Klupler birligide anlasma saglanamadigi icin konami ve ea sportu kluplere yonlendiriyor ama oyun yapimcilar her klubun kapisina gitmiyor anlasma icin. Bi kac klubumuze gidiyorlardi ama son sampiyonlar liginden men edilince uefa kupalatindan men karari sonrasi lisansli uefa kupasi sponsoru konami oyuna koymamis. Ben bunu ifade ettim ama neyse. Anlamak istemiyosaniz onu bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

Başka takıma gerek yok ki zaten gidip bjk yi fb yi seçecek hali yok insanların.

Niye ben Fenerbahceliyim niye gidipte GS'yi seceyim?

• shadowsluck007 S kullanıcısına yanıt
    Hocam o sene şike olayı kesin değildi uefa bile tedbirli almamışrı o yüzden hatta bu sebeple geçen sene aldılar :)
  • aziz yıldırım:ea sports u çatırdatacağım:)
  • Rezillik resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Hocam o sene şike olayı kesin değildi uefa bile tedbirli almamışrı o yüzden hatta bu sebeple geçen sene aldılar :)

Bence bu olayın men olayı ile bir ilgisi yok.Sonucta FB zaten şampiyonlar liginden elenmişti.Yani zaten gidemiyorduk ki.Neyse oyle veya boyle biz zaten alisigiz da PES fanları baya üzülecek bu habere kotu oldu

• Neyin tartışıldığını anlamıyorum. Daha yeni sayılır Adam Bhatti rest of world takimlarinin avrupada mucadele eden takimlardan oluşacagini azalma oldugunu soylemisti.Fenerbahce s.ligine gitse mecburen koyucaklardi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Bence bu olayın men olayı ile bir ilgisi yok.Sonucta FB zaten şampiyonlar liginden elenmişti.Yani zaten gidemiyorduk ki.Neyse oyle veya boyle biz zaten alisigiz da PES fanları baya üzülecek bu habere kotu oldu

Türkiye ligi olsa iyi olurdu cidden ama bu tff ile olmaz arkadaşlar.tff ile alakası vardır bu olayın.kesin para falan istemişlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

Fenerbahçe var ya kim demiş yok diye. Sedece fener logosu üzerine gelince "şikeden men edildi" yazısı çıkıyor. Açıklamalarda ise "feberbahce klübü konamiye temiz kağıdı" verememiş. Ayrıca konami aciklamasinda "oyunumuzda yer alan takımların, kupalarimizin ve turnuvalarimizin sayginligini ve marka degerini düşündüğümüz için oyuna koymadık" demişler. Olay budur arkadaşlar

Allah akıl fikir versin ne diyeyim, bir Beşiktaşlı olarak şu yaptığın terbiyesizlikten başka birşey değil.

Arkadaşlar PES için bu kadar dert etmeyin sonuç olarak tüm platformlara patch geliyor hemde komple ligi ekliyorlar hatta FIFA'da bile Creation Centre'dan yapılıyor ligimiz en azından nefsimizi kurutmuş oluyoruz.

ps 4 yada 3 fark etmez lig yaması yapılabiliyor mu orrjınal oyuna?tum platformlarda mı yoksa sadece pc de mi?

• Turkiyedir galatasaray

• Konami ve bir rezillik daha...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

quote:

quote:

Fenerbahçe var ya kim demiş yok diye. Sedece fener logosu üzerine gelince "şikeden men edildi" yazısı çıkıyor. Açıklamalarda ise "feberbahce klübü konamiye temiz kağıdı" verememiş. Ayrıca konami aciklamasinda "oyunumuzda yer alan takımların, kupalarimizin ve turnuvalarimizin sayginligini ve marka degerini düşündüğümüz için oyuna koymadık" demişler. Olay budur arkadaşlar

Allah akıl fikir versin ne diyeyim, bir Beşiktaşlı olarak şu yaptığın terbiyesizlikten başka birşey değil.

Arkadaşlar PES için bu kadar dert etmeyin sonuç olarak tüm platformlara patch geliyor hemde komple ligi ekliyorlar hatta FIFA'da bile Creation Centre'dan yapılıyor ligimiz en azından nefsimizi kurutmuş oluyoruz.

ps 4 yada 3 fark etmez lig yaması yapılabiliyor mu orrjınal oyuna?tum platformlarda mı yoksa sadece pc de mi?

Evet yapılıyor. Hatta bir alt ligimizi bile ekliyorlar PS3 için yakın zamanda çıkar oyun çıktıktan sonra ama Xbox için geçte olsa çıkacaktır elbette. Bir option file yayınlıyorlar oyunda olan lisanssız takımların formalarını, logolarını ve olan saçma sapan liglerine yerine Bundesliga, Turkıye lıgı gıbı lıgler eklenıyor. Yapılmasıda en fazla 5 dakıkanızı almaz çok basıt işlem copy-paste gibi..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet yapılıyor. Hatta bir alt ligimizi bile ekliyorlar PS3 için yakın zamanda çıkar oyun çıktıktan sonra ama Xbox için geçte olsa çıkacaktır elbette. Bir option file yayınlıyorlar oyunda olan lisanssız takımların formalarını, logolarını ve olan saçma sapan liglerine yerine Bundesliga, Turkıye lıgı gıbı lıgler eklenıyor. Yapılmasıda en fazla 5 dakıkanızı almaz çok basıt işlem copy-paste gibi..

Ben sadece pc de yapiliyor diye biliyorum. Konsollarda patch cikiyor mu ilk defa duyuyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben sadece pc de yapiliyor diye biliyorum. Konsollarda patch cikiyor mu ilk defa duyuyorum.

Konsollarda oyle bir patch çıkmıyor diye biliyorum..Ama kendiniz manuel olarak yukluyorsaniz bilmiyorum brn hic denemedim cunku karisikti..Eski PES oynadığım zamanlar aklıma geldi.Mesela PS3'te PES 10 oynarken deli gibi forma-logo yapacagım diye uğraşırdım günlerce tek tek..Ne günlerdi..PES zaten 0-1 yenil başlıyor bu lisans olayında.Zaten topu topu 3-4 lig oluyor ondada cogu lisanssiz.En buyuk handikapı bu bence FİFA karşısında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsluck007 -- 12 Eylül 2013; 15:30:12 >

• daha yağmur yağmayan oyundan ne bekliyosun ki zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Pes alıcaktım,Fifa alacağım madem.

Fifada da yok Bjk ve Fener.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rai-gy -- 12 Eylül 2013; 16:15:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

Pes alıcaktım,Fifa alacağım madem.

Fifada da yok Bjk ve Fener.

Pes in avantajı türkçe olması ve türk takımlarının olmasıydı.Türk takımları olmayınca zaten diğeri beni ilgilendirmiyor.Hem değişiklik olsun bir kez de
  • farketmez nba 2k14 te Fenerbahçe var 8. olan Galatasaray yok (şike şike diyenlere ceza gelmeyipte bana gelirse çifte standartın dibine vurmuş olursunuz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

farketmez nba 2k14 te Fenerbahçe var 8. olan Galatasaray yok (şike şike diyenlere ceza gelmeyipte bana gelirse çifte standartın dibine vurmuş olursunuz )

yanlış bilgi vermek moda oldu sanırım.nba2k 14 te Galatasarayın olmayışı A lisansı olmadığı için.A lisans geldiği anda seneye eklenir Galatasaray merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

Galatasaray olması yeterli. Diğer kulüplerimiz 40 fırın ekmek yedikleri zaman onları da oyunlarda görebiliriz.

ben fenerliyim , açıkcası kasımpaşa'yı ve beşiktaş'ı denemek isterdim. Ben sırf fifa'da finallerde gs'yi alırdım ki takımın adını 1 kişi türkiyenin adını 1 kişi duysun , reklamın kötüsü olmaz diye.

ama böyle saçma sapan yorumlar gordukce ayar olmamak elde değil..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.