Şimdi Ara

Pes 2011 satış fiyatı (ARAL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
7.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gny*

Bir abim anlatmıştı, Aral'da çalışan arkadaşı söylemiş, oyunların Arala maliyeti 25 ila 40 tl arasında. Satış mağazaları için de 5,10 oynuyormuş sadece.
    Ne kadar doğru yanlış bilemem ama durumun bundan farksız olduğunu sanmıyorum. Aral'ın tek amacı 2 oyun sattığında alacağı parayı tek oyundan çıkarmak.

Batsada kurtulsak, günanım kadar sevmem.

Ya herseyı vergıye atıyorlar yok vergı cokmus falan
    Tamam dıger ulkelerden fazla bı vergı eklenıyor bızde ama kar olarak ta masallah dıger ulkelerın 3 katı kar pesınde kosarsan fıyat oyle olur tabı
    ARAL ı sevmıyorum kendımı bıldım bılelı
  • ''İletiniz Gönderildi.'' Bi' +1 de benden.
  • +1
  • +1
  • Türkiye de oyun dağıtımı bunların tekelinde olduğu sürece yüksek fiyatlara alışmalıyız.
  • +1 benden
  • Aslında biz yanlış yaptık , Arala değilde bunlara distribütörlük veren firmalara atamamız lazımdı mailleri , face gibi sosyal paylaşım sitelerinde grup kurarak organize olunmalı, sorun ise bunları kimin organize edeceği..
  • Türkce olduğu için fiyat bile sisirirler demedi demeyin..
  • Fiyat bellimi şimdi
  • +1
  • +1

Bende gönderdim.Katılım daha yüksek olursa sonuç alabileceğimiz düşüncesindeyim.
  • ff11 150tl yanında tşort ve şapka veriyorlar demekki pes11 180tl olacak o yüzden bende mail attım ama pek umudum yok yine spotçulara kaptırcaz paraları
  • Aral izlediği politikadan kolay vazgeçmeyen ve kazık atma konusunda istikrarlı bir şirkettir. En son örneğinide hepimiz Starcraft 2'de gördük.

Ülkemizdede deli gibi rağbet göreceğini bilen Aral, Starcraft 2'yi "oyunculara makul fiyattan satayım" düşüncesi yerine tam tersi diğer Pc oyunlarından bile daha yüksek bir fiyata satışa sundu ve oyun ülkemizde buna rağmen müthiş bir ilgi gördü.

Şimdi Pes 2011 geliyor yine ilgi büyük olacak ve bu sefer Türkçe desteği olacak. Şimdiye kadar ki izlediği politikaya bakarsak Aral yine tüketiciye güzel bir kazık hazırlayacaktır.

Starcraft 2 içinde hem öncesinde hemde sonrasında baya mail falan atıldı ama Aral sadece "biz haklıyız" diyerek olayı kapadı büyük ihtimalle yine oyle olacaktır.
  • gönderdim kardeşim
  • +1 gönderdim ama çok tınlamazlar adamlar oturdukları yerden oyunseverleri sögüşlemeleri iyi biliyorlar yanlız ülkemizde parasının hesabını bilmeyen bonkörler var adamlar hala teknosadan veya benzeri yerlerden 160 tl oyun alıyorlar belkide o kitle yeter bize diyorlar.

Spotçular pes 2011 türkçe getirmezlerse bir tane satamazlar mutlaka bir yolunu bulacaklar. Bulamazlarsa anca şoptudan getirme imkanı olmayanlara satarlar
  • facebook sayfasına yurtdışından daha ucuza satıyoruz fifa 11 i yazmışlar bende dedim shoptoda tüm versiyonlar 56 lira sizde pc 90 konsol 150 lira atmayın kıçınızdan yazdım silmişler
  • +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 23 Eylül 2010; 21:31:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

ff11 150tl yanında tşort ve şapka veriyorlar demekki pes11 180tl olacak o yüzden bende mail attım ama pek umudum yok yine spotçulara kaptırcaz paraları

Tövbe spotçulara vermem paramı..
  • bir mailde benden....
  • Yolladım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.