Şimdi Ara

PEUGEOT 205 SEVENLER KULÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SmokingKills

Tipik apaçi arabası.

biz üniversitede sizin kadar şanslı olupta 330d lere binemediğimiz ve göz zevkinizi bozduğumuz için kusura bakmayınız lordum(!)
  • Bu sol ön çamurluk üzerindeki renkli kısmı şu ara pekçok araçta görüyorum. Bir anlamımı bulunmakta, yoksa geçici bir kaplamamı aydınlatabilirmisiniz? Bu arada aracınız hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucak_muhendisi -- 17 Ekim 2011; 22:19:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucak_muhendisi

Bu sol ön çamurluk üzerindeki renkli kısmı şu ara pekçok araçta görüyorum. Bir anlamımı bulunmakta, yoksa geçici bir kaplamamı aydınlatabilirmisiniz? Bu arada aracınız hayırlı olsun.

teşekkür ederim, inanın bana da hep anlamsız gelmiştir, fakat arabayı aldığımda üzerinde vardı, herkes sökme diyince duruyo öyle :) sadece yapıştırma, istenildiği zaman sökülebiliyo, adam şuna 100 lira para vermiş ya, hayatta vermezdim ben olsam
  • arkadaşlar ölçüm yaptım araba 18 kuruş yakıyor lpg de şehir içi :)
  • biraz apachi arabası olmuş
  • arkadaşlar arabayla adanaya ve mersine gittim :)
  • o fiyata sataman
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMToZUvEDünYaNInNinNiSi

o fiyata sataman

satılmasın diye biraz yüksek yazdım, çünkü bayramda araba alazım antalyaya evime gideceğim. Şöyle söylym bayramdan sonra 6 ya kadar vercem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ally_0607 -- 12 Kasım 2011; 15:07:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.