Şimdi Ara

phemom II x3 710 7.5mb cachemi yoksa phenom x4 9650 4mb cachemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam phemom II x3 710 7.5mb cachemi yoksa phenom x4 9650 4mb cachemi?
    bana 7.5mb olan daha guzel geldi cache olarak ama digeride 4 cekirdek sizce hangisini almak daha mantıklı

• bence Phenom II x3 710. Overclok potansiyeli daha iyi, daha fazla L3, 45nm, daha az ısınma. Çok çekirdekli işlemcilerde seni yarı yolda bırakmaz.
  • Elinde sağlam bir soğutucu iyi bir anakart ve biraz overclock bilgin olsaydı 9650 uğraşmaya değebilirdi.Ancak tüm bunlar biraz külfetli. 710 daha zahmetsiz ve oyun için daha ideal diye düşünüyorum.Bence x3 710 al, kafanı yormaya değmez.
  • Bana kalırsa Phenom X4 9650 almayın. Eski bir seri ve yenileri yani Phenom II X3 710 gibi seriler daha iyi ve önünde daha uzun bir ömür var. Dört çekirdek olayı çok karıştırmasın aklınızı. En azından ikisi arasında kaldıysanız benim tavsiyem Phenom II X3 710'dan yana olacaktır...

Ayrıca 45nm olması ve yeni nesil DDR3 belleklere destek vermesi güzel. Ayrıca eski Phenom serisinin elden geçirilmiş halidir Phenom II. Bulabilirseniz test sonuçlarına bakın ki bulursunuz zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndryTR -- 28 Nisan 2009; 1:35:33 >
  • Phenom II mimarisi almanı öneririm X3 710 güzel bir işlemci
  • phenom II lerde ddr3 bellek denetleyicisi var ilerde anakartı değiştirirseniz ddr3 ramlarle de kullanılabilir eğer x3 710 veya 720 alırsanız uzun ömürlü bir işlemciye sahip olursunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antidote -- 29 Nisan 2009; 14:20:16 >
  • tabiki yeni nesil phenom II
  • quote:

Orjinalden alıntı: antidote

phenom II lerde ddr3 bellek denetleyicisi var ilerde anakartı değiştirirseniz ddr3 ramlarle de kullanılabilir eğer x3 710 veya 720 alırsanız uzun ömürlü bir işlemciye sahip olursunuz...

aynen katılıyorum
  • AMD Phenom II 710 İşlemciyi alalı 1 hafta olmadı , TEK KELIME söylüyorum MÜKEMMEL ! Tavsiye ederiM ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.