Şimdi Ara

PHENIX (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heh Telaslanmayin beyler geri gelecek gelmezse gun ile ben gidip getiririz onu [evlol]

Yaz tatiline cikti [:P]
  • [dkkat][baris][cptn]
  • ben de yardıma gelirim magic.bakarsın phenix boxcu felan çıkar
  • [evlol][evlol] aikido yaptım zamanında uyarıyorum sizi ona göre [evlol]
  • teyze fazla havalanma bende II.dan karate war ona göre haa . iş zora kalırsa seni ilk ben getiririm walla
    ;)
  • fade_to_black, sen neymissin be abi muaha bu topic gocmus gorunuyor! isinlayalim :-)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MagicDeath</i>
    <br />Heh Telaslanmayin beyler geri gelecek gelmezse gun ile ben gidip getiririz onu [evlol]

Yaz tatiline cikti [:P]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>oooo hocam hoşgeldin 1 haftadır görmüyoruz seni.tabi X5 ile geziyosun dimi :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by numberr_one</i>
    <br />teyze fazla havalanma bende II.dan karate war ona göre haa . iş zora kalırsa seni ilk ben getiririm walla
    ;)

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

[saek][evlol]
  • Real,

Eh geldi yaz tabii Olsun o kadar da
  • magic, hallow nerede biliyromusun ? günlerdir yok ortada... tatilde falanmmı ?

avatarlardan geçtik artık, başın bir şey gelmesin de...
  • phenix'i bende severdim.umarım adminler onu geri getirirken fazla hırpalamazlar.orjinaline bir zarar gelmesini istemem [lamer][bwlng][evlol][spr]
  • `Yasasin artik imla hatasi yapabilicez
    Uzun ve karisik mesajlar yazabilecez`
    Diyesim geliyor ama diyemiyorum iste.
  • [cptn]
  • hocam buraya yeni yöneticiler gelir zaten merak etme
  • welcome to the real world [:P]
  • phenone degilmiydi phenix olmuş yeni fark ettim hühühhhüüüü :)
  • [evlol][evlol]
  • [:p]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Banderas</i>
    <br />phenone degilmiydi phenix olmuş yeni fark ettim hühühhhüüüü :)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'><b>abdulrezzak</b> da var hocam :))
  • muahahha real +9999 :))))))) [evlol]
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.