Şimdi Ara

Phenom II X4 955 yukseltme onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Sistemim mesajimda mevcut. Gecenlerde GTA IV oynayayim dedim Steamden indirdim kurdum bir de ne goreyim bilgisayarda fps dusmeleri oluyor. 30 un altina dusmuyor evet ama dusus cikislar cok rahatsiz ediyor gozumu. Ben de ekran kartindan degil islemciden kaynaklandigini dusunuyorum. Bu yuzden de merak ettim acaba yukseltsem mi diye. Su an 400-500 TL gibi bir butcem var. i3 6300 - H81 (klasik ) yapip DDR4 e mi gecsem yoksa i5 3470 tarzinda bir islemci mi kullansam ya da FX6300 mu alsam bilemedim. Onerilerinizi bekliyorum. Islemci 3.6 Ghz su an. Her turlu onerinize acigim belki de o paraya yukselttigime bile degmez. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kartı modeli nedir?
  • h81 1150 soket icin degil mi ya sakata gelmeyin h110 olmasi lazim diye biliyorum ddr4 ve i3 6100 icin.sistem mesajda mevcut demissiniz ama ben goremiyorum anakart filan nedir fx islemci uyuyor mu?400-500 butceyle anakart ram islemci degismez ama fx islemci uyuyorsa 6300 alinabilir.anakart oc yapabilen bir model mi cunku 6300'u alip oc yapmadan kullanmak islemcinin potansiyelinden faydalanmamak demektir.ram kac gb gta5'te 4gb ise bu da sorun yapabiliyor.
  • Hay Allah sistemi imzadan silmisim Arkadaslar Gigabyte 890gpa-ud3h anakartim var oyle kaliteli bir sey sayilmaz 6GB DDR3 1333Mhz RAM, Gigabyte GTX960 ve 500W guc kaynagim var.

Duzenleme: H110 du sanirim hatirlayamadim simdi. Anakart FX desteklemiyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CleverTrevor -- 13 Ekim 2016; 21:44:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x4 965 be al

https://www.youtube.com/watch?v=bf1mgZQ7ic0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 13 Ekim 2016; 22:06:40 >
  • Gta IV sistem gereksinimlerini bilmiyorum ama muhtmelen Gta V den daha düşüktür diye düşünüyorum. Aynı işlemci aynı saat hızları ile 'high' ayarlarda rahatlıkla 45-50fps alıyorum ben, ekran kartım asus 950. Ben sisteminizdeki ramlerin yetersiz kalabileceğini düşünüyorum, 6gb ram az gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.